Total Recall (2012)

Vizuální efekty strhující. Obsazení výborné. Bohužel to ale nestačí. S původním Recallem to nemá vůbec nic společného a to je základní kámen úrazu. Pořád jsem očekával nějakou podobnost, ale nepřišla. Vůbec jsem to nedokázal dokoukat do konce protože jsem se hrozně nudil a tak jsem tento snímek sjížděl asi na pět pokusů. To není vůbec dobré.

Sousedská hlídka (2012)

Nemůžu říct, že by to byl úplný průser, ale bohužel tohle nezachránilo ani slušné herecké obsazení. Pro mě slabší průměr.

Amazing Spider-Man (2012)

Trošku jiný rukopis než u předchozých Spidermanů, což ale neznamená nižší kvalitu. Myslím, že tohle zpracování má něco do sebe a zaslouží si vyšší hodnocení.

Profesionál (1981)

Opět skvělý Belmondo jako drsný týpek, který všechno zvládá s neuvěřitelným a jemu vlastním šarmem. Celou tuhle parádní podívanou podtrhuje geniální hudba Ennio Morriconeho. Ten soundtrack se přímo zažírá pod kůži.

Muž na hraně (2012)

Solidní akční thriler, který rozhodně neurazí. V žádném případě jsem se nenudil a i když se hodně věcí dalo předvídat, tak jsem se skvěle bavil od začátku do konce.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Můj oblíbený seriál a to nejen pro jeho vtip, ale hlavně kvůli bravurně zvládnutým dialogům a neskutečným gagům.

Chalupáři (1975) (seriál)

Zábavný seriál, který si zcela jistě zaslouží místo v síni slávy české kinematografie.

Dr. House (2004) (seriál)

House je naprostý klasoň. Ten jeho sarkasmus spolu s obrovskou dávkou cynismu je natolik odzbrojující, až mi z toho vypadlo *****

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tady není co dodat. Tolik let udržet laťku tímto způsobem vysoko dokáže opravdu jen génius.

Mizerové (1995)

V roce 95 jsem na nich mohl oči nechat. S odstupem času se ale jednička začíná ztrácet ve stínu zábavnější a propracovanější dvojky a proto jednu * ubírám.