Rolničky, kam se podíváš (1996)

Není to sice žádnej šlágr, ale jako oddychovka pro sváteční podvečer to jde. Arnie sice není typicky komediální herec, ale tohle jsem mu sežral i s navijákem a rád se podívám znovu.

Grinch (2000)

Nemůžu si pomoct, ale já se skvěle bavil. Jim Carey nezklamal a vánoční atmosféra je přece tak dojemná...

Nevídáno, neslýcháno (1958)

Bez Františka F. to zkrátka už nikdy nebude ono. Troufám si říct, že dabing tvoří u Funese 60% celé zábavy a Faltus není Filipovský i když je to taky od F :D

Prometheus (2012)

Nesmyslná slátanina, která nedává od začátku do konce vůbec žádný smysl. Dvě ** dávám pouza za vetřelce na konci.

Voják (2006) odpad!

Jediný světlý moment filmu je odkaz na T2

Chata v horách (2012) odpad!

Co tohle sakra bylo??? Pokus o vtip??? Sice jsem vydržel až do konce, ale to jen proto, abych věděl co vlastně hodnotím. Takhle jsem se nenudil hodně dlouho a to mám za sebou už i všechny Kameňáky :D Prej Horor/Thriller/Sci-fi... Tak tohle není ani jedno. Spíš by se hodilo napsat Parodie/Slátanina/Brak...

Bakaláři (1972) (seriál)

Vláďu Menšíka jsem miloval už jako dítě a to v jakékoliv podobě. Bakaláři byli jednou z mála televizních zábav, na kterou jsme se pravidelně těšili a do dnes se na bakalářské povídky rád podívám. Jen mi tam chybí ty vsuvky s V.M.

Sexmise (1983)

Tehdy jsme to zkrátka žrali..;)

Earth (2007) (TV film)

Po vizuální stránce bezchybné. Neskutečně parádní záběry, které si ale vychutnáte pouze na bluray. Je až neuvěřitelné co všechno se dá natočit.