Živí mrtví (2010) (seriál)

Hororový seriál, který si nic nezadá s opravdu kvalitními celovečerními filmy. Dokonce bych si troufl tvrdit, že TWD je lepší podívaná než 80% hororů vůbec. Parádní masky (žádné počítačové příšery), solidní soundtrack a hlavně bezchybný námět.

Strašidlo cantervillské (1989) (TV film)

Skvělý černý humor v podání Jiřího Bartošky. Tento nenápadný a ne příliš známý snímek patří k tomu nejlepšímu co Vít Olmer natočil...

Divoká řeka (1994)

Průměrný film s krásnými exteriéry a skvělými herci v hlavních rolých (Streep-Bacon)

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dwayne je zkrátka sekáč a tahle fantasy mu sedí stejně jako akční vypalovačka. Parádní efekty dávají zapomenout na časté přímo až přehnané scény. Každopádně si dvojka zaslouží 4*

Záhrobní komando (1987)

Na tehdejší dobu solidní počin. Takoví malí krotitelé duchů... Jako dítě jsem Záhrobní komando zbožňoval.

Snowboarďáci (2004)

Průměrný český film, který ani z daleka nedosahuje kvalit komedií z předrevolučního období, ale zase na druhou stranu slušný výkon ve srovnání s těmi sračkami, kterými nás zásobuje dnešní česká produkce.

Muži v černém (1997)

Jedna z nejlepších sci-fi komedií, které byli dosud natočeny. Tedy samozřejmě až po Ghostbusters ;)

Já, robot (2004)

Will zkrátka nehraje ve špatných filmech, toď vše...

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Nemůžu si pomoct, ale se docela bavil. Detektivové z Hoolywoodu jsou parádní oddychovka na sobotní večer.

Sedm (1995)

Bomba!!! Tohle jedno slovo vystihuje můj úžas nad filmem Sedm. Od scénáře až po závěrečné titulky zcela bezchybná práce.