Dařbuján a Pandrhola (1959)

Vynikající pohádkový film se skvělým obsazením. M.Frič byl zkrátka PAN režisér...

Bláznivá dovolená (1983)

Rodinku Griswoldů prostě můžu. Vánoční prázdniny sice nepředčí žádný z ostatních dílů, ale je to klasika.

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Proti samotnému pořadu nic nemám, ale nezkousnu ten vrchol nevkusu designerů. Udělat mi něco podobného u mě doma, tak je ženu svinským krokem. Chtělo by to sledovat "Vítejte doma" aby páni designéři načerpali inspiraci. Ze všech dílů Jak se staví sen se mi líbily max.dva projekty a to né na 100%

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Jediné, co mi na tomto pořadu vadí, je ta uječená a přehnaně emotivní americká mentalita. Nicméně je zábavné sledovat ten neskutečný kontrast ČR vs.USA (Jak se staví sen vs. Vítejte doma). Tady člověk pochopí jak strašně titěrní jsme ve srovnání s ostatním světem. Americká architektura je úžasná a hlava mi nebere co se dá zvládnout za jeden týden. Při sledování vždycky nabírám inspiraci pro vylepšování svého bydlení. "Tyji nechceš přijet i k nám domů?" :))

Modré z neba (2008) (pořad)

Docela schopný pokus o vytvoření několika hezkých chvil lidem, kteří to zrovna nejvíc potřebují. Vilo jako vždy skvělý a na rozdíl od ubohého českého protějšku nepředstírá emoce.

Splněné sny (2011) (pořad) odpad!

Tak tohle je těžký propadák. Velmi slabý odvar Modrého z nebe. Vilo je Vilo a Mendel je totální omyl. Přehrává a nechutně se snaží zahrát emoce, což mu prostě nejde. Změna moderátora by to snad vylepšila.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Přestože se jednalo o jeden kolosální podvod na diváky, mám tento seriál tak nějak nostalgicky rád.

Iron Man 2 (2010)

Původně jsem chtěl dát ***, stejně jako u prvního dílu. Nicméně podobně jakou u něj jsem po shlédnutí Avengers jednu hvězdičku přidal. Tony je machr..:))

Memento (2000)

Nevím z toho hlavu ani patu...:(((

Vnitřní vesmír (1987)

Hezké, zábavné, sledovatelné i po letech. Zkrátka jako většina tvorby osmdesátých let.