Pařba na třetí (2013)

Konečně jsme se dočkali nového nápadu a struktuře filmu. Do třetice už by bylo trapné se opít a vstát po bouřlivé noci s kocovinou. Douglase unesli což se mi také líbilo že pokračují se stejným nápadem v jiné formě.

Pařba v Bangkoku (2011)

Srozumitelné pokračování zápletka sice stejná ,ale film je oživený o nový příběh za mě úspěšné pokračování.

Pařba všech pařeb: Poslední kocovina (2014)

Pařba všech pařeb : Poslední kocovina- Ne vždy je další a další pokračování úspěšného filmu tak dobré jak jsme čekali a tento film je pravá příklad. Člověk by myslel ´ˇmá to tři díly tento bude taky koukateln顴 ale opak je pravdou sice podstata je stejná - ztracený Douglas ,svatba kocovina... ale děj neboli zkouška o parodii Hunger Games se prostě nepovedl. Děj je velice slabý nezáživný jediná věc která to trochu zachraňuje je ,že se z toho snu probudí prvních 10 a posledních 10 minut je jediných koukatelných. Trošku zajímavost je že Douglas se po 2. vdává. Po prvé se vdal se ženou a  teď s mužem

Pařba ve Vegas (2009)

Pařba ve Vegas- Tento film mě překvapil je to úplně něco jiného než co tu bylo doposud.Líbí se mi originální nápad s amnesii a pařbou předchozí díl.Každá postava hraje určitou roli a dodává filmu šmrnc. Člověk si řekne že ho nic nepřekvapí a každá scéna dává přesný opak samozřejmě v pozitivním slova smyslu.Nápad se svatbou a ztraceným kámošem, to je přesně to na co jsme celé roky čekali.Film doporučuji všem co se rádi zasmějí a mají rádi film s dějem a základem a tento film nabídne opravdu všechno.

Krvavě rudé nebe (2021)

Krvavě rudé nebe- Nový film,co se stane když se spojí ˇˇÚnos letadlaˇˇ a film s motivyˇ´RECˇ´ a nějaký ten upír? zkráceně Dobrá Upířina. Za mě nikdy jsem lepší film s upíry než je tenhle neviděl.Jestli si fanoušek upířího žánru tohle je pro tebe dělaný. Je to klasický únos letadla vášeň tomu dává žena co je upírka samozřejmě na začátku by si to člověk ani řekl. V scéně kdy je ´´zabitaˇ´ by si člověk řekl chudák chlapec teď´je sirotek.... ale kdo by čekal že se rány zhojí a chuť po krvi stoupá.

Bulšit (2001)

Spojit legendární komedie o teenagrech a lásce v jeden komediární film prostě nevyšel.Jsou scény ,kdy se člověk i zasměje,ale také spoustu ale spoustu trapných scén prostě šmíra.

Démon zatracení (2019)

Film je jeden z mála opravdu dobře srozumitelných z kategorie o čarodějnictví. Nápad o zapomínání vysátých duších mě nadchnul a konec je také příjemný na logiku co mám rád a myslím si že by mohlo být i pokračování.

Oni (2008)

Film na začátku byl dobře zpracovaný a napínavý ale ten konec zabití hlavních postav mi tam prostě nesedí. Film je klasika a průměr hororových filmů.

Ať vejde ten pravý (2010)

Film mě příjemně překvapil, pravda neviděl jsem originál z roku 2008 . Děj je srozumitelný příjemný a vzrušující a v neposlední řadě napínavý. Celou dobu mě bavilo se dívat ani chvíli jsem se nenudil. Jedna z mála opravdu dobrých upířin co existuje.

30 dní dlouhá noc (2007)

Spoustu nesrozumitelných věcí ... ale jinak ohledně upírů líbí se mi ,že vytvořili speciální nový upírský jazyk pro tento film.Děj je klasika.