Jak vycvičit draka (2010)

Výborný animák na voľný večer. Skvele prepracovaný dej spolu s postavami dodáva filmu príjemnú zábavu pre veľkých aj malých. Keďže patrím presne medzi, nemám čo tomu vytknúť. Po dlhom čase nová rozprávková postava ktorá sa mi páči. Bezzúbka (alebo ako to chcete vy;) )

Dostaň ho tam (2010)

Príjemná komédia, ktorá ma zabavila, príjemné herecké obsadenie no ale asi najviac sa mi páčil ten štýl hudby ktorý tam prezentuje Aldous. Myslím si ale, že Stoller a spol. si zobrali príklad z hudobnej brandže a celkom vtipne a presne to vystihli. Ako vravím, u mňa skóruje celkom slušne :)

Dexter (2006) (seriál)

U mňa momentálne asi najlepší seriál. Michael C. Hall v ňom exceluje až ma mrazí v kostiach. Výborný scenár a vývoj deja aj keď som si myslel že po prvých 2 sériách už nemá čo ponúknuť. Avšak opak je pravdou, dej naberá na obrátkach. Má množstvo výborných charakterov, predovšetkým Dextera ale aj jeho sestru Deb, ktorá má vždy pikantnú nadávku a Masuku, ktorý vie vždy niečo povedať k veci. Výborné hlášky, výrok Jordana Chasa je môj obľúbený. Tick, tick, tick, that's the sound of your life running out.