Děcka jsou v pohodě (2010)

Neviem, ale žánre Drama a Komedie mi nejdú k sebe. Počas tohto filmu som sa zasmial asi raz. Aj to možno preháňam. Bolo vidno, že film sa snažil povedať niečo viac, no podľa mňa sa mu to nejak nepodarilo. Ako všetci mi hovorili aký super film to je, ostal som sklamaný. No čo už. Aj sklamanie je súčasť života.

Opravdová kuráž (2010)

Veľmi dobrý westernový film. Príbeh o ukecanej Mattie, ktorá dokáže vymeniť alebo predať hocičo, ktorá túži po pomste je svižný. Bridgesa som ani nespoznal pod tou páskou na oko a tým oblečením. Ale to neubralo na jeho výkone. Nebolo to zbytočne zdĺhavé, presne také, aké si to predstavujem. 95%

Nezapomeň na mě (2010)

Nemám veľmi rád romantické filmy. Avšak tento som si pozrel na doporučenie. A musím povedať, že sa mi páčil na toľko, aby som ho pozrel celý, bez toho aby som zaspal. Ten záver sa mi pozdával asi najviac. Veľmi zdarne spravené. Keby to nebol romantický film / dráma, malo by to viac hviezd. Avšak aj toto je solídne si myslím.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Veľmi zaujímavý seriál. Ani neviem presne prečo sa mi zapáčil. Možno to je kvôli Kostičke, ktorá je svojská, nesmierne inteligentná a krásna. Možno to je pre agenta Bootha, ktorý je veľký sympaťák a možno to je kvôli chémii, ktorá je medzi týmito dvoma. Asi od druhej či tretej sérii čakám kedy sa spolu vyspia ale zatiaľ čakám márne. Ale raz sa toho určite dočkám.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Celkom som sa tešil na tento film, len kvôli jednej veci. Vlastne dvom. Na Jacka Sparrowa a na poriadny kus ženskej akou Penelope je. Priznám sa, že pirátov som prvýkrát videl v originálnom znení, čiže aj Johnyho Deppa a.k.a. Jacka Sparrowa. A musím povedať, že to ešte zlepšilo dojem a dokreslilo Jacka do dokonalosti. Jeho humor, um, taktika a veci okolo neho sú nákazlivé. Ale vravím, niekedy som ho nevnímal lebo ma zaujala Penelope, povedzme si, koho nie?

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Prvý krát som si to pozrel náhodou. Ale keď som videl, ako s láskou vyhadzujú veci do vzduchu, ako ich ničia, či naopak stavajú, musel som si ich zamilovať. Potom keď ešte prišli pekné baby, na ktoré sa dá ako tak pozerať, čo viac treba? Vždy vražedná kombinácia ničenia vecí a báb.

Sunshine (2007)

Nečakal som, že film začne tak, že "vtiahne" diváka priamo k Slnku. Čakal som nejakú tú omáčku ako pri Jadre ale na konci mi to bolo jedno. Film sa mi páčil aj z toho hľadiska, že sa zaoberá témou, ktorá ma strašne zaujíma a fascinuje. Celkový dojem dotvára celkom zaujímavý soundtrack.

Světová invaze (2011)

Tento film ma celkom prekvapil. Očakával som od toho trochu menej, možno aj preto sa mi tak páčil. Zaujímavé herecké obsadenie a veci okolo toho. Čo sa mi najviac ale páčilo bolo to, že som sa nenudil. Vie nalákať a to si cením, lebo nemám rád keď pri filme zaspím. Solídne 4* podľa môjho čisto osobného a neprofesionálneho názoru.

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Vždy ma zaujímali veci a otázky o vzniku a chode vesmíru. Seriál vysvetlil celkom zložité témy veľmi jednoducho, zrozumiteľne a pútavo. Bol tu super pocit pozerať to, lebo automaticky ma to vťahovalo dnu. Odporúčam pozrieť každému, kto sa o to zaujíma len ako zvedavec. Zistíte mnoho nových vecí a hlavne aktuálnych. Krásnych 100%.

Chirurgové (2005) (seriál)

Seriál, kde sa riešia nie len lekárske zákroky a liečebné terapie, ale aj životy a osudy lekárov a ich blízkych. Striedajú sa napínavé a dramatické scény, pri ktorých neviete ako sa môže situácia vyvinúť. Medzi postavami, si každý človek veľmi rýchlo nájde svojho obľúbenca, keďže sú tu všetky typy ľudí. Osobne som nedočkavý na každú ďalšiu epizódu čo vyjde.