Rychlejší (2010)

Pravdupovediac, Rockovi sa muselo dobre hrať, lebo nič nehral vlastne. Chladnokrvné oči, vymakané ruky, dej oničom, vyvrcholenie ešte horšie. A to, že prežil 2x guľku do hlavy + do krku, nonsense :)

Dr. House (2004) (seriál)

Mám rád seriály z medicínskeho prostredia. Avšak tu je medicína skôr na druhom mieste by som povedal. V čele je arogantný, sarkastický, nepríjemný Greg, ktorý je na druhú stranu geniálny. Nič viac sa k tomu nedá dodať.

Chuck (2007) (seriál)

K tomuto seriálu som sa dostal náhodou. Spočiatku mi pripadal trápny. On však aj je trápny, ale má v sebe niečo viac. Komické scény a scenár, ktoré prinášajú nové diely sú tak vynikajúce, že sa neprestávam smiať dlho po tom ako zaznejú. Dej je svižný, síce niekedy predvídateľný, ale to mu s radosťou odpustím keď vidím ako je to poňaté. Všetky postavy sú tak vycibrené do posledného detailu, že každá postava by mohla mať vlastný seriál. Ešte jedna vec čo sa mi páči je, že tvorcovia a herci seriál propagujú celý čas, nie len keď má prísť nová sezóna. Preto som vždy rád, keď nájdem nejaké nové video.

Silný kalibr (2010)

Nudný film. Zápletka stokrát okopírovaná, nič nové. Scenár tiež "výborný" aj keď berem, že k pouličnému slovníku patria samé "škaredé" slová. Jediné na čo sa dá pozerať je na McCordku, ktorá mala za úlohu asi udržať diváka v strehu. Tiež Remar nebol zlý ale vravím. Podpriemerný film.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Čo k tomuto seriálu povedať? Už od začiatku ako som to začal pozerať, ma zaujímalo spojenie vedy, v niektorých prípadoch až veľmi extrémna veda (ak to tak môžem povedať), a rôznych zločinov. Odzneli také nápady, ktoré by ma nenapadli vo sne, ale aj také, ktoré sú možno na hranici objavenia. Obdivujem tvorcov, ktorí dokážu vymýšľať technológie, ktoré sú prezentované. Postavy agentky Dunham a Bishopovcom sú geniálne. Dej je veľmi kreatívny a teším sa, ako bude postupovať.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Výborná kombinácia geniality v podobe Sheldona a spol a zastúpenie "nevedomej" spoločnosti v podobe Penny. Som fanúšikom od prvej časti, neľutujem, že som sa na ňom stal závislým :) Hlášky, ktoré tam padajú sú ťažkého kalibru a sú tak povedané, že im pochopí asi každý. Bazinga!

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Tento seriál som asi zbožňoval odjakživa. Moja srdcovka. Jeden z najlepších krimiseriálov aké som kedy videl. Herecké obsadenie je vynikajúce. Nezabudnuteľné charaktery a hlavne L.J.Gibbs...♥

Byl jednou jeden polda (1995)

Neviem prečo, ale vždy keď vidím tento film v TV, musím si ho pozrieť. Neviem prečo ale aj keď scenár a dej sú na nič, vtipy sú tam prvotriedne. Smiať sa na nich budem asi vždy. A k tomu postavy a.k.a Kuře, a jeho 11 prstov. To je na nezabudnutie...

Gladiátor (2000)

čo k tomu povedať. Pre mňa je to asi jeden z najlepších filmov. Výborné herecké výkony, výborná hudba, výborné scény. Skoro pri každej scéne film vyvoláva emócie. Ja mu nemám čo vytknúť, krásny film a všetky superlatívy, ktoré poznáte môžete použiť na opis tohto filmu. 100%

Na vlásku (2010)

Výborný animák, na ktorom sa dá zabaviť, a to celkom parádne. Osobne mi trochu skazilo dojem spievanie počas filmu, čo si myslím, že mohli odpustiť si ale stalo sa. V budúcnosti by som to chcel vidieť v origináli, lebo originál je originál. 3D zážitok v kine slušný. Celkovo nejakých 90%