X-Men: První třída (2011)

Amazing. Úžasné. Nečakal som, že Xmen môže byť taký vynikajúci. Ďaleko predčil moje očakávania. Zostal som v nemom úžase. Obsadenie, scenár, efekty, hudba...to všetko je výborné. Z celého filmu sršala zvláštna atmosféra. Akoby som tam bol. Asi budem dlho ľutovať, že som na tom nebol v kine a nevychutnal som si tento kúsok v špičkovej kvalite. Ešte stále mám otvorené ústa.

Tohle je Sparta! (2008)

Mám rád paródie. To mi stačí na to, aby som to ohodnotil tak ako som. Niektoré vtípky sú podarené, niektoré nie.

Strážce (2006)

Námet, ktorý je x krát okopírovaný. Na "obyčajného" človeka niekto hodí niečo, čo nespravil a on sa to snaží vyvrátiť. Kiefer pôsobil celkom zaujímavo, oblek mu pristane. A Eve Longorii pristane kostým s takým pekným výstrihom aký mala. Len do hlavnej úlohy by som neobsadil Douglasa ale niekoho mladšieho.

Transformers 3 (2011)

Bol som na tom v kine. Trochu ma sklamalo, že to bol dabing ale to nie je chyba filmu. Úvod sa mi veľmi páčil, moderné zábery s originálnymi zábermi zo 60. rokov bol celkom dobrý nápad a osviežilo to. Potom trochu dej upadol a chvíľu som sa nudil. Ale potom prišla akcia a trvala asi hodinu a pol v kuse čo sa mi páči. O prvenstvo v trilógii súperí s jednotkou. Potešilo ma obsadenie Dempseyho, avšak takú zápornú úlohu som nečakal.

Obhájce (2011)

Oslovilo ma to. Myslím si, že aspoň trochu opisuje americký súdny systém a čo je možné, keď si nejaký bohatý hajzel chce robiť čo sa mu zachce. Výborná zápletka. U mňa to zabodovalo.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Čo napísať? Nič. Treba si to pozrieť a pochopíte prečo má také vysoké hodnotenie.

Sucker Punch (2011)

Neviem prečo, ale raz som mal pocit, že pozerám Pána prsteňov, raz Ja robot a ešte niečo bojové. Čakal som viac inovatívnosti. 2 hviezdy sú len za to, že som sa mohol kochať tými peknými telami.

Prokletý ostrov (2010)

Ako zhodnotiť tento film? Výborný film, ktorý sa zaoberá zaujímavou témou. Prostredie, ktoré tu je dodáva filmu tajomno-mysticko. Dicaprio zahral veľmi dobre. Neviem ani čo k tomu dodať. Asi len to, že ten koniec, bol poriadny zaberák. Dalo to zobrať pokiaľ som spracoval povedané. A záverečná scéna opäť urobená tak, aby si divák spravil vlastný záver. Výborne.

Počátek (2010)

Ja som k tomuto nepridal komentár? Toto je prvá vec čo som mal spraviť. Film som videl toľko rázy, že to asi nie je normálne. Nech si každý hovorí čo chce, ako sa mu to nepáči, ako to je nafúknuté. Možno je. Ale tá myšlienka filmu je geniálna. Geniálna, geniálna. Raz sa mi stalo, že počas filmu som nevnímal dej, ale tú hudbu. Nejak som sa nezaujímal o skladateľov. Možno aj to je dôvod prečo sa mi tak neskutočne páči. Vždy keď počujem soundtrack, to je jedno aký, zimomriavky mi prejdú celým telom. Podľa mňa, toto je úžasné dielo, ktoré treba vidieť.