Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Hmmm....zasa jeden nadhodnotený,oslavovaný film,ktorý si rozhodne až také skvelé hodnotenia nezaslúži.Dal by som dve hviezdičky,ale treba byť objektívny a ked film nesadne mne tak to neznamená že nemá dobre akčné scény,alebo dobrú kameru.Skrátka pre fanúšika tohoto žánru musí byť tento film totálny ohňostroj radosti,ale pre mňa nie.Zaujímavé je,že mám rád Toma Hardyho ako herca,ale pri tomto filme sa mi zdal nemastný-neslaný a nejako mi tam nesedel.

Padesát odstínů šedi (2015)

Samozrejme som to išiel pozerať s istou zaujatosťou a popredu som film odsúdil,vlastne tak isto ako 90% z vás,ale film ma presvedčil,že je treba sa na to pozerať objektívne a každý kdo je naozajstný filmový fanúšik sa niekde počas filmu zamyslí a zistí že to nie je brak ani úplný odpad.Proste na tie tri hviezdy to má.

Nezlomný (2014)

Nadpriemerný a výnimočný film (bodka)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Očividne preceňovaný film a nadpriemerne ohodnotený,ktorý si až tak dobré hodnotenie nezaslúži.Asi som z toho už vyrástol.Bola to pohoda a zábava,jediné čo ma dostalo,naozaj brilantne a prehladne natočené scény pri bytkách,tam bola perfektná kamera.

Tři bratři (2014)

Vôbec nechápem pre koho je toto točené? Pre deti? Nie.Pre dospelých tiež nie.Prečo Sverákovci strácajú čas a točia takéto...

Depeche Mode live in Berlin (2014) (koncert)

Bohužial vydané iba na DVD,ale aj tak super.Strih Anton Corbijn,čo viac si želať.Po zvukovej stránke je to urobené vynikajúco

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Uplná pohoda,pre mňa lepšia ako dvojka.Jednoducho akčná zábava natočená za jasným účelom.

Sabotáž (2014)

Parada.Absolutne David Ayer film v plnej krase a nalesteny.Od prvych ukazok filmu som cakal presne toto a nesklamalo ma to ani o chlp,ale dokonca film bol lepsi ako moje ocakavania.Samozrejme TRAPNE AMERICKE publikum ktore je zda sa nadstavene uz iba na velke vybuchy typu transformers,iron man,spiderman,pritom tieto filmy mne vobec nevadia pretoze je to zabava do kina,no tak u takehoto publika tento film dopadol tak neslavne ako dopadol,hanba im!! Tak velmi dobre a naturalne natoceny film si nezasluzi take slabe hodnotenia a trzby ani v amerike a ani tu na CSFD. Toto nie je ten typicky film kde arnold je len nejaka akcna postavicka vo filme.Toto je David Ayer film. Po dalsich precitanych komentaroch a nezasluzenej kritike tohoto filmu,kde arnold dokonca aj naozaj hral si dovolim doplnit moje hodnotenie a odkazujem vsetkym co davaju dve a menej hviezdiciek ze ste FILMOVY NEANDRTALCI.

Na druhý pohled (2014) (TV film)

Super,na TV film dost dobre a hned ma to zaujalo. Konecne tam bol u postav vydiet aj herecky vykon.Podarilo sa.