Pink Floyd: The Wall (1982)

Stále scháním něco podobného, něco, co by toto dílo zastoupilo, ale bohužel pořád nic. Nic se ještě nepodařilo vytvořit, aby to bylo schopné konkurovat tomuto jedinečnému dílu.

Stvoření světa (1957)

Kouzelné spracování sedmi dnů po kterých se měla stvořit země a život na ni. Krásně a ftipně podané nejen pro ty nejmenší z nás

Ucho (1970)

Co dokázal strach se sledování a odposlechu StB v totalitě je krásně zachycen v tomto filmu z roku 1970. Herecký koncert Radka Brzobohatého a Jiřiny Bohdalové je skvost české, tehdy ještě československé kinematografie.

S čerty nejsou žerty (1984)

Pohádka která vstoupila do paměti lidí predevším díky svímy krásnýmy a ftipnímy hlášky a především nejlépe stvárněným peklem co se oběvilo na plátnech a v televizi na našem územím

Osvícení (1980)

Z výrazu ve tváři Jacka Nicholsona mi běhá mráz po zádech. Ukázka jak má být natočen psychohoror. Prostě pět hvězd je málo

Matrix (1999)

Kdo z nás není připojen? :)

Psycho (1960)

Právem se stal tento film KULTEM mezi horory

Sedm statečných (1960)

Světlá vijímka potvrzující pravidlo, Western co natočily Američané

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

První ze série o Indianu Jonesovy. Steven Spielberg natočil prostě jedinečný a dějově propracovaný film. Ať nadáváte na dobing jak chcete, musíte všichni přiznat že Štěpnička který propujčil hlas tomuto hrdinovy, je prostě dokonalý.