Jeho temné esence (2019) (seriál)

Oproti Zlatému kompasu víc propracovanější.Námětu se to podobá mnohem víc.Tohle se prostě povedlo.Skvělá fantasy.

Matrix Resurrections (2021)

No dobrý,ale na předchozí Matrixy to nemá.Ty měly logicky uspořádaný děj.Tady je to už dost překombinované a je to spíše částečně vykrádačka předchozích Matrixů.Tedy Matrix vykradl sám sebe.Tohle pokračování kultovní série je docela zbytečné.Koukat se na to dalo,ale jednou to stačilo,protože tohle prakticky nepřineslo nic nového.Prostě to zavání nastavenou kaší.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Katastrofa.Bába má magora před brokovnicí a místo aby zmáčkla jednoduše spoušť, tak prostě jen žvaní, takže chvíli na to je po smrti. Chování herců naprosto nepřirozené. Scénář postavený na zhovadilém a nelogickém chování hlavních postav. Tohle si teda mohli tvůrci tohoto paskvilu raději odpustit.Je to obyčejná tupá řezničina, která by v klidu vystačila na půlhodinu pro magory co se v tomto vyžívají a kašlou na jinak dost ubohý scénář. Naprosto zbytečný film pro jednoduché primitivy, kteří u těch potoků krve budou chrochtat blahem.Pokud tohle někteří zdejši "odborníci" hodnotí 4 hvězdama, tak by měli spíš navštívit psychiatra,protože tím doslova a uráží skutečně povedené horory, kterým tento nesahá ani po kotníky.

Vyvolená (2022) (seriál)

Tak jsem shlédl jeden z nejukecanějších sci-fi.Hlavní představitelka je těžce šáhlá a celý seriál by se v klidu po sestříhání nudných pasáží vešel do 90 minut.Za mě sice dobrý námět, ale totálně zahozený blbými postavami a celkovou režií.Jedna hvězda za námět,ale jinak nic.

Mars (2018) odpad!

Katastrofa! Režisér musel být naprosto mimo.Zoufalé postavy,zoufalé dialogy,zoufalý děj. Normálně film dokoukám v křesle,ale tady jsem si klidně došel udělat kafe,došel si i na WC a když jsem se vrátil,tak jsem zjistil,že je to stále stejná hovadina a že jsem o nic nepřišel. To i Asylum točí proti tomuhle filmu naprosté pecky.Tohle prostě nešlo ohodnotit jinak než naprostý odpad České kinematografie.

K zemi hleď! (2021)

Pěkná podívaná.Skvěle natočený film a ten konec se opravdu povedl.

Godzilla vs. Kong (2021)

Není to nejhorší.Po digitální trikové stránce dobré,jen ten scénář pokulhává.

Anděl Páně (2005)

Jo povedlo se to.Šťastný výběr herců udělal své a vtipné dialogy spolu s dějem bez hluchých míst to vše rovná se povedený počin Jiřího Stracha

Anděl Páně 2 (2016)

Pěkná pohádka a i vtipná.Většinou další pokračování už takový úspěch nemá,ale tady to vyšlo.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Pohledná princezna,dobře praštěný Adamczyk,docela dobrý na pohádku nevšední námět z toho dělá ucházející pohádku.Za mě dobré.Nechápu tedy hloupé komentáře některých zdejších rádobyodborníků.Oni by to zřejmě natočili líp.