Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Vynikající série. Skvělé zvraty, miluju chaos na kmenových radách. Vítěz zasloužený, což vždy danou sérii pozvedne když to vyhraje opravdu hráč s velkým H. Favorit: L.J. McKanas

Dokonalý trik (2006)

Jestli mi nějaký film jen tak nedá spát tak tento.

Zrodila se hvězda (2018)

Uff tak tohle bylo zklamání. Asi jsem čekala mnoho a nedostala nic. Ani jedna písnička mě nezaujala. Konec překvapil, čekala jsem po těch dvou hodinách kýč jak bič. Pod vlivem hormonů mě ukápla i slza, ale ta to moc nezachránila.

Bohemian Rhapsody (2018)

Při vzpomínce na Freddieho nejde dát méně hvězdiček. Legenda v našich srdcích navždy!

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

Pár účastníků ze všech 26 řad mi v srdci zůstalo významněji a někteří od tama odešli. Proto, když jsem viděla cast a v něm svoje dva TOP oblíbence Gervese a Tysona, věděla jsem už od začátku komu budu fandit. Kdo dokoukal do posledního dílu chápe, proč je tedy pro mě tahle řada tak významná. A vítěz? Po delší době naprostá spokojenost. Slzy dojetí. Hláška sezóny: Nevěřím na nic. Jen na kouzla. Ty jsou fajn. - řekněte, toho nemůžete nemilovat :-) Favorit: Tyson Apostol

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Po nástupu "favoritů" jsem zhodnotila, že z 10 jsou tam tak tři. Ale OK chápu, že produkcí nebyly vybráni vyloženě favorité, ale divné osobnosti typu Brandon, specialista Phillip nebo Francesca. Phillip se už celkem opakoval a nebylo to po čase tak zábavné, jako zpočátku. Nesnesitelný Shamar na druhé straně byl vyloženě figurka pro trpícího diváka. Ale z kladů bych vyzvedla rozhodně některé nezapomenutelné kmenové rady a vítěze, kterému to neskutečně přeji, od sloučení měl ode mě velkou podporu. Bavil mě komentáři na Specialistu a úžasná řeč ve finále. Ať žije! :-) Favorit: John Cochran

Všechno nebo nic (2017)

Film by nemusel být tak špatný, kdyby u každé sexuální scény neproběhla soutěž, rozmlátíme více nábytku a dekorací než v předchozí scéně. Tady ty afektované scény mi celý dojem zkazili. Jak už tu padlo několikrát, taky mi přijde, že se jedná o takový pokus vytvořit českou verzi Sexu ve městě. Celý film zachránila postava Lea v podání Petra Vaňka.

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Po dlouhé době jedna z TOP sérií, proběhly zde zábavné, zdaleka ne nudné a předvídavé kmenové rady a to já mám moc ráda! Favorit už od znělky! Vítěz je poměrně více než uspokojující, když vezmu v potaz, kdo by všechno mohl vyhrát. Pokud se někdy bude natáčet Padouši vs. hrdinové 2, myslím, že Abi je horká favoritka. Takovou opruzku jsem dlouho nezažila. Favorit: Jonathan Penner

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Mám raději mužské hrdiny, proto jsem z této série taková rozporuplná. Společná pláž se mi vůbec nelíbila a nebylo to ono. Favorit: Troy "Troyzan" Robertson

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Je možné přát výhru některému z navrátilců, tak jako v předchozí sérii Boston Robovi? Úplně mi to nebylo tak sympatické. Z Coache se stal kázající pán o Bohu, což bylo časem velmi otravné a tím pádem i celý jeho kmen. Více sympatií si získal kmen Savaii, proto jsem hledala svého favorita tam. Kvalita série dílem od dílu klesala, poslední kmenová rada byla jen hořkou tečnou na závěr. Vítěz prostě jedno velké NE. Ač Ozzy nebyl mým favoritem, měl se stát vítězem - ale když ještě zmíním Boston Roba, tak on se vrátil celkem 4x, Ozzy zatím jen 3x :-) Coache už vidět nechci. Velkými postavami se stali ještě Brandon a Cochran, ale z obou se mi převrací žaludek a vidět je již nechci. Vím, že se ještě objeví, ale prosím NE! Favorit: Jim Rice