Mr. Bean - Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (epizoda)

Můj nejoblíbenější díl Mr. Beana. Scéna v obchodě u betlému je geniální: Bůů. Pšššt. IáIá. Pššt. Tututututu... Pššt. Bééé bééé hafhafhaf. Pípípípípí....

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Drazí návštěvníci, je mi potěšením přivítat Vás ve své skromné továrně. A kdo že vlastně jsem? Tim Burton - člověk na svém místě, je to vůbec člověk? Johnny Depp - herec, který má neuvěřitelný talent a ví jak jej světu ukázat. Dohromady je to nadpřirozená dvojce, která dokázala vykouzlit tuto vtipnou, barevnou a nehorázně zvláštní "pohádku" (?) .

Bláznivá školka (2003)

Další film o nevychovaných děckách, kteří umí udělat jenom bordel! Může mi někdo říct, kdo to po nich všechno uklízel?

Dvojčata (1988) odpad!

Policajta ze školky bych mu jakž takž odpustila, ale tohle je vážně moc! Začnu se snad obdivovat, že jsem to dokoukala.

Dva v tom (1995)

Jedna z mých oblíbených romantických komedií v hlavní roli Hugh Grant ve své nejlepší formě. Film má scény, které ve vás dokází vyvolat ten známý záchvat smíchu (např. cesta do porodnice nebo vyznání lásky k Samovi od nejstarší dcery), ale řekla bych, že by jsme se (především já) obešli bez toho otravování těch nevychovaných děcek (jinak já děti mám ráda:-)

Dívka na koštěti (1971)

Výborná česká komediální pohádka, ve které stojí v popředí česká zpěvačka Petra Černocká ( Koukej se mnou si píseň broukej a rozdávej dál ) a po jejím boku září spousta dalších osobností, jako je např. Vladimír Menšík, Stela Zázvorková nebo Jan Kraus. „Tak ty prý scháníš nějaký starší ucho, jo?“ „Ano. Kdybych ho nesehnala, tak bych tady nemohla zůstat…“ „A to víš, že tady zůstaneš. Počkáš si hezky na to ouško…“ „Ale to nesmí moc dlouho trvat, jinak se zejtra ráno proměnim v sovu a zmizim.“ „Aha. No jo, to jistě, to… Sestra tě teď odvede do pokoje, víš?“ „Vy ste moje sestra? To je váš tatínek taky netopýr, že jo?“

Discopříběh (1987)

Některý písničky jsou vážně super, ale přijde mi úsměvné se na ně dívat, když při nich otvírá půsu mladej Hrušínskej místo Michala Davida... Žiju si svůj discopříběh, jéééééé

Scary Movie 4 (2006)

Po třetím dílu je to slabota, ale furt vtipnější jak druhý díl. Souhlasím, že parodie na Million Dollar Baby se fakt mohla vynechat.