Než jsem tě poznala (2016)

Já prostě miluju krásné dojemné romantické filmy. - v prvé řadě mě dostalo prostředí a styl natočení; co si budem povídat - hlavní hrdina; počet použitých kapesníčků; soundtrack a především námět a příběh samotný.... Málokdy měním TOP10, ale po dnešku a téměř po 10 letech nemohu jinak...

Mimoni (2015)

Bylo to takové jakés takés o ničom. Mimoňové jako pomocníci Grua super, Mimoňové jako pětiminutové grotesky výborný. Mimoňové ve filmu? Špatná volba.Věřím, že děti se baví, žluté válečky jsou roztomiloučké stvoření, které svojí zmateností mohou pobavit. Pro starší jedince tam přece jen tolika humoru není.

Sex ve městě (2008)

Jak moc ráda jsem si připomněla život v New Yorku, tamní módu a ty nejlepší světové značky. V hlavní roli - Manolo Blahnik. Nádherné botičky. Navždy tvé, navždy mé, navždy naše!. ooo jak pohádkový happy end.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Ten nejpravdivější seriál z pohledu ženy. Ač se někdy můžeme za nějaký názor některé hrdinky stydět - s největší pravděpodobností stejně musíme přiznat, že mají pravdu.

Fotograf (2015)

Pro mě velmi věrohodné dílo, které čerpá ze skutečnosti. Sára je tu možná za mrchu, ale podle mého film není daleko od pravdy, jelikož jí to prostě kouká z očí. Nikdy sem ji neměla ráda, za to Rodena obdivuji více a více. Prostě PAN herec.

Gladiátor (2000)

Životní role mého TOP herce v pozadí krásného Colossea. Co víc dodat...

Dvě tváře lásky (1996)

Velmi sympatické obsazení, krásný závěr s operním pěvcem v okně a krásná písnička v titulcích.

Obvyklí podezřelí (1995)

Detektivní pohádka pro dospělé o bájném nepříteli Keysru Söze. Člověk, který vyvraždí vlastní rodinu a jde si za svým cílem. V závěru složení celé skládačky a pochopení, kdo není jen podezřelý. Rozhodně na druhé shlédnutí zajímavější příběh.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

ZOUFALÉ MANŽELKY si mě dokázaly získat ať už svým humorem nebo tajemstvím, které se nese celým seriálem. Smích střídal pláč a vůbec mi to nevadilo. Miluju ty rozporuplné emoce, které ve mě všechny ty příběhy dokázaly vyvolat. Miluju Wisteria Lane a všechny její obyvatele. Miluju tajemství a v neposlední řadě vypravěčku Mary Alice.