Warrior (2011)

Ano! Na tenhle film jsem se těšil. O to větší byla radost, že nezklamal. Ba co víc, má očekávání dokonce předčil. Znáte to...22:00, nemáte co na práci, tak si pustíte film. Pfff...stopáž 140 minut, no tak to kdyžtak přeruším a dodívám se ráno. Houby! Nemohl jsem se odtrhnout! Od Gavina O'Connora jsem viděl Pride and Glory...nic moc, ale tohle bylo dokonalé KO. Začnu u herců: Nick Nolte, nenápadný v seznamu herců, nejsem nějaký jeho fanoušek, ale čím je starší, tím je dojemnější. "Napravený" norek mu sedl dokonale. Potlesk. Joel Edgerton, pro mě do té doby celkem neznámé jméno. Sympaťák. Sice snad ve všech filmech fandím "záporákům", ale učitel byl frajer. No a nakonec Tom Hardy (jo mám ho rád)...super! Nejcharismatičtější z postav. Scénář pravda žádný objev není, ale ten film má prostě kouzlo, sílu, atmosféru. Bojové scény (paradoxně mě u filmů z ringu/klece moc nebaví :D) jsou dynamické, napínavé a zábavné. Palec nahoru. Nejvíc jsem se bál, jak už to bývá, závěru. Naštěstí z toho tvůrci vybruslili parádně. Pro mě kandidát na film roku. Plus možná ještě nějaké ty herecké ocenění. :)

X-Men: První třída (2011)

Pro mě například celkem zklamání. Nějak jsem to zapomněl ohodnotit, bylo to mezi 3* a 4*.

Shameless (2004) (seriál)

Prvních 5 dílů velice dobrých. Dodívám se na sérii a uvidíme.

Sirens (2011) (seriál)

První série parádní. Nemuůžu se dočkat pokračování.

Green Lantern (2011)

O něco málo lepší než Thor. Skvělé efekty, ale nejsou všechno. Pomalý spád, tam kde se to nehodí, příliš rychlý tam, kde by se hodilo pozvolnější tempo. Škoda, ale zase tak strašné to nebylo, teď už zbývá jen Cpt. America.

Re-Play (2009) (pořad)

Lepší něž amatérský Game Page. O Indianovi ani nemluvím. Redaktoři jsou v pohodě, Alžběta pěkná, Tukan prostě Tukan. Změna "čtecího hlasu" pořadu prospěla.

Drsný Harry (1971)

Schválně jsem se na to díval dvakrát a nemůžu si pomoci. Přijde mi to trapný. Naprosto nesnesitelně přehrávající záporák a na druhé straně nesnesitelně drsnej Harry se nedají vydržet. Sorry Clinte, ale raděj zůstanu na Divokým západě.

Únos (1997)

Ono to nebylo vůbec špatné. teda vyjma toho snad Déčkového konce...i když...ten konec k tomu vlastně tak nějak patřil. No neříkejte, že jste všichni s napětím nečekali, jak jim to ten Kurt nandá!

Ctihodný občan (2009)

Mám sto chutí dát 2*. Nejenom pro zbabraný konec, a fakt, že snad nikdo nemůže fandit Foxxovi (a to jsem ho začínal mít rád), ale hlavně kvůli ódám, které jsem si před shlédnutím vyslechl. Zklamání. Škoda, film to možná není po rutinérské stránce špatný, ale na mě to nezabralo.

Rio Bravo (1959)

Wayne je fakt trošku dřevo. A vůbec je to takový nějaký divný. P.S. Westerny mám rád.