Millerovi na tripu (2013)

Nápad dobrý, některé gagy výborné, ale rozhodně nic tak extra, jak napovídá hodnocení, které je mimochodem strašlivě přestřelené. A ten konec, to jako vážně? Po celých 100 minut jsem si byl jistý trojkovým hodnocením, ale konec ho totálně zazdil. Škoda.

Argo (2012)

Výborně natočené, strhující, neuvěřitelné. Ben to zase zvládá před i za kamerou. :)

Za borovicovým hájem (2012)

Prvních 40 minut s Goslingem dobrých, bavilo mě to. Bohužel zbytek filmu je strašná nuda a otrava, Cooperův příběh mi byl úplně ukradený. Přiznám se, že jsem to ani nedokoukal, strašná nuda. 3koda.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Konečně si po první sérii dovoluji dát 5*. :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Klasická romantika. Líbivá, dobře zahraná, srdceryvná. Ale paradoxně mě nijak moc neoslovila. :)

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Pfff, proč se na to vlastně dívám. Sluchátka na půl žerdi, oči odvrácený od monitoru. No, po pilotu zatím 4*. Nepochybuju, že přibude poslední hvězdička. Po čtvrtém dílu - * přibyla. :) První série super. Hurá na druhou.

Setkání s hvězdou - Dagmar Havlová (2012) (epizoda)

To si doufám děláte srandu tady s tím hodnocením! Vždyť to bylo naprosto nekoukatelné. Kromě úplně debilních klišé (rozflákání auta?!?!) byly stupidní i scénáře jednotlivých příběhů. Herci, snad všichni do jednoho, příšerně přehrávali, v čele s Herečkou (H je velké záměrně) Dášou (u té jsme si na to přehrávání zvykli, takže nepřekvapí). No jestli to měl být nějaký tribut, tak už, prosím, další ne! Tu jednu hvězdu snad za Radoslava Brzobohatého...

Země bez zákona (2012)

Po druhém zhlédnutí měním na absolutní hodnocení. :)