Quasi (2023)

Je to taková ujetá blbost, ale podle mě to není tak hrozný, aby to mělo tak nízký hodnocení (při psaní recenze 24%), viděl jsem mnohem horší filmy, s lepším hodnocením, za mě tři hvězdičky z pěti, občas je to i lehce vtipný, lehce pobaví, takový ten film na večer, kdy se vám nechce nic dělat a ani přemýšlet, not great, not terrible.

Wednesday (2022) (seriál)

Je to temné, vtipné, úžasné, moc mě to bavilo, doporučuji.

Pekelná díra (2022)

Smíšený pocity, občas tam byly zajímavý scény, zajímavý zápletky, nějaký napětí, ale ten konec nejvíc odfláknutý a k ničemu, jako by to mělo mít ještě pokračování, nemám rád useknuté konce u čehokoliv.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Jako zjistit, že Brumbál je gay jsem fakt nečekal. Ale jako i bez Deppa to celkem ušlo, doufám, že udělají co nejdříve další díl, protože Grindelwald zase zdrhl.

Výbuch (2020)

Je to ujetý, ale je to celkem sranda, fakt sem se u toho dost nasmál, ne úplně nejvíc, jsou i vtipnější filmy, ale tohle je fakt dost v pohodě, rozhodně doporučuji.

Gravitace (2013)

Film je to zajímavý, to ano, nenudíte se u toho, ale občas jsou tam lehce upravený fyzikální zákony a není logické aby takovou nešikovnou ženskou pustili do vesmíru, jeden se až diví, že to přežila :D

Následky (2021)

Na začátku jsem myslel, že to bude zajímavý, střelba na škole prostě, tak jsem čekal něco víc, ale většina scén je táhlá a nudná, je to prostě film o nudný holce, co se sjede drogama a pak je zase nudná, není to nejhorší co jsem viděl, ale spíš taková nudná oddechovka.

Tři bratři (2014) odpad!

Jedna z nejhorších pohádek, co jsem kdy viděl.