Tohle je ráj (2012)

Jennifer Aniston na drogach...fuuuuuu

Mládí v trapu (2003)

K filmu som sa dostal vdaka Williamovi Scottovi, ktory na mna v poslednom case urobil velky dojem a presvedcil ma ze je skvely herec,profesional. Nanestastie vo filme mal len malu rolu, v ktorej ale nesklamal a pri ktorej som sa od srdca zasmial. Co bolo este horsie, hned na zaciatku som zistil, ze hlavnymi hrdinami vo filme bude trojica Wilson, Ferrell, Vaughn... pre mna trojica nesympatickych hercov, ktori na mna nikdy neurobili dojem svojim vystupovanim. Necakal som vela, ale dal som filmu sancu. A urobil som dobre. Chemia trojice je uzasna, dej velmi vtipny, po dlhej dobe som sa pri komedii fakt pucil od smiechu a mal som slzy v ociach. K tomu paradny soundtrack, the dan band su ako vzdy skveli a nemozem zabudnut na Snoop Dogga... Komedia na urovni, so vsetkym co k tomu patri.

Muž na Měsíci (1999)

Ťažko k tomu napísať niečo jednoznačné. Blabol, drist, chaos, jednoducho šialenosť z ktorej mi bolo zle,na druhej strane ale, šialenosť, pri ktorej som sa nasmial tak veľa a úprimne od srdca, ako už veľmi dlho pri žiadnom inom filme. Hold, v živote človeka nikdy nič nieje jednoznačné.

Nedotknutelní (2011)

Som ohromeny.Uzasny pribeh, excelentne spracovanie, velmi sympaticky herci a az neuveritelne dobra hudba. Kto caka sentimentalnu dramu o trpiacom invalidovy bude sklamany, toto je totiz 100percentna nakladacka pozitivizmu a radosti zo zivota.Aj napriek tazkej zivotnej situacii.

Černobílý svět (2011)

Neuveritelne autenticky film. Vsetko je tak dokonale zmaknute! Nedokazal som od toho odtrhnut oci. ,,Vivat Amerika!´´

Úkryt (2011)

Pre mna najocakavanejsi film tohto roku (spolu s filmom Prometheus). Konecne som sa dockal a som nadseny. Film nie pre kazdeho, pomaly plynuci, tichy, depresivny, nevyspytatelny v kazdom smere...presne ako samotny zivot psychicky choreho cloveka. Na druhej strane ale velmi pestry, plny citov a odhodlania. Tato tematika vo filme pre mna je,bola a asi aj vzdy bude najpritazlivejsia. Nichols to zvladol na vybornu a ja dakujem za paradny zazitok.

Bůh masakru (2011)

Skusil som to. Dvakrat. Absolutne nic, ziadna chemia. Vdaka bohu za tu minutaz.

Ocelová pěst (2011)

Typicka americka rozpravka- vizualne namakana, priehladna, nicim neprekvapujuca, plna stastnych nahod.Rozpravka, ktora vas nenuti rozmyslat, naopak, predpoklada, ze rozmyslat nebudete vobec. Dve hviezdicky za dobry pocit pri sledovani- sninske kino po piatich rokoch.Naviac v skvelej spolocnosti.

Mimina (2010)

Jeden z najkrasnejších a najpohodovejsich dokumentov aký som videl. Toľko ľudskej radosti pokope sa len tak v televízii nevidí.