Komentáře uživatelů k filmu (150)

 • Malarkey
  **

  Do filmu jsem šel hlavně kvůli Jennifer Aniston. No dobře, taky ještě kvůli Alanovi Aldovi. Říkal jsem si, že i když má tahle komedie tady tak nízký hodnocení, tihle herci mě prostě zklamat nemůžou. A hlavně, tohle hodnocení jsem tu naprosto ignoroval, prostě jsem se těšil na fajnovou komedii. Ale podruhý za jeden den mě hlavní herci brutálně zklamali. Jednou Adam Sandler u Jack a Jill a teď Jennifer Aniston v Tohle je ráj. Ve skutečnosti to není úplně špatnej film, ale některé scény jsou fakt na poblití, než na zasmátí. Třeba porod "na přírodno". Každopádně Jennifer do filmu šla naplno. Dokonce i ukázala víc, než jenom nohy, i když pod záštitou cenzurovaných kostiček.(30.10.2012)

 • Enšpígl
  **

  Stejně jako Malarkey, kdyby v tom nehrála Jenn filmu bych si ani nevšim a udělal bych dobře. Protože nohy má Jenn vidět i jiných filmech, kozy sice ukáže, ale jenom bagristovi, nám ne. Humor měl zřejmě přestávku na oběd, protože jsem ho ve filmu jaksi nezanamenal a patrání po nějakých jiných esencích v tomhle filmu bylo taky marný. Je jasný, že bagrista tomuhle filmu dá pět hvězd, ale já tu kozí čest neměl čili dám dvě, ale příště radši budou po pokoji lovit mouchu, co mě tam kráva vlítla a bzučela.(9.7.2013)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Mám rád Jennifer Aniston a nevadí mi Paul Rudd, ale na tohle se fakt nedalo dívat! :-((6.7.2012)

 • B!shop
  ***

  Vubec ne tak dementni, jak by se podle hodnoceni mohlo zdat. Samozrejme je to americka komedie o komunite magoru zijici nekde v polich, takze se nekona nic moc inteligentniho a sem tam to sklouzne i k humusarnam, ale porad si to dokaze udrzet urcitou uroven a obcas prijit s nejakym fajn forkem. Takze zadnej komedialni naklad, ale dvojka Rudd a Aniston jsou fajn, film je vcelku sviznej a obcas jsem se zasmal, tak nevidim duvod proc nedat solidni 3*.(17.7.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pokud bych si mohl vybrat mezi ulehnutím po celodenním vyčerpávajícím zaměstnání v miniaturním bytě v New Yorku a spylutím s s přírodou mezi polonahými sjetými individuy kdesi v Atlantě, tak rozhodně volím sex na čerstvém vzduchu. Já si však z těchto variant vybrat nemohu a tak smutně konstatuji, že tohle není ráj pro filmového diváka, ale uživatelé dlouhodobě zamilovaní do Jennifer Aniston si důvody pro udělení nějaké té hvězdy rozhodně najdou.(27.1.2013)

 • Hitman_47
  ****

  Klasická schematická komedie, ale ty fóry na mě fakt fungovaly ... ad absurdum !(27.11.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Tohle je ráj. Že by? No ze začátku to tak může vypadat, ale po čase. ( Hodnocení: 5/10 )(2.11.2012)

 • hellstruck
  ***

  Jen při zmínce o veganech nebo o komuně, která přijala alternativní styl života, se mi dělají osypky. Naštěstí Wanderlust není žádným závažným dramatem, který by se bral vážně - humor je takový zvláštní a jednoduchý, stojí převážně na vtípcích s nahotou, nebo řečích o koulích :) Někdy to bylo tak akorát a jindy prostě příliš (porod mimina..), ale zasmála jsem se a můžu říct že jako film, od kterého absolutně nic nečekáte a podíváte se na něj pouze jednou, Wanderlust obstál. Vrásky mi dělala trochu hlavní herecká dvojice, nehodili se k sobě a jednoduše mi nebyli ani za mák sympatičtí. Štěstí, že se tam objevil alespoň Alan Alda, který to po herecké stránce zachránil. Jen ho bylo příliš málo. Stručně a jasně oddychový film, na který se kouká docela dobře - ovšem s vypnutým mozkem.(25.4.2013)

 • nunka
  **

  Komédia, ktorá má svoj špecifický charakter. Nevie, čím by zaujala. Jeden jediný rozmer zostal naplnený - herecká stránka uspokojujúca potreby diváka, ktorý si chce pozrieť niečo ľahké, oddychové, komediálne. Paul Rudd a Jennifer Aniston ako fungujúci a celkom uveriteľný pár. Avšak ten zvyšok - mix hippíkov, komercionalizmu versus naturalizmu, hraničných vtípkov, kvázi humorných postáv a scén okorenené hystériou a naivitou príbehu sa ťažko vstrebáva so spokojnosťou.(8.7.2012)

 • MMR
  ***

  Jedna z nejprůměrnějších komedií, co jsem zatím viděl. Průměr mezi průměry. Člověk se ani nezasměje a ani neurazí. Dost zajímavé.(6.12.2012)

 • Pilda17
  ***

  Hodnocení je hodně ostré, zase o takovou tragédii se nejedná. Párkrát jsem se pousmál a hlavně mi sedla J.Aniston s P.Ruddem. Nejde o inteligentní komedii, ale co čekat od Američanů. Dobrá stravitelná jednohubka, která neurazí.. 5/10 = 55%(5.8.2012)

 • cukorek
  **

  Deti kvetov, alebo hippiesácky mierumilovný štýl života bol hodený ako návnada do vôd komédií a pobavenia, ktorá však rýchlo spadla na dno a tak sa "rybky" na ňu veľmi nechytili. Nechytil a nepobavil som sa ani ja natoľko, aby som ten film mohol pochváliť. To, že v hlavnej úlohe sa ukázala Jennifer Aniston, bolo najväčším plusom a spolu s Paulom Ruddom pár krát dokázali dobre odohrať humornú scénu, ale napriek tomu dej a spracovanie (napríklad momenty, keď starý ľudia úplne nahý bežali a spomalený záber kamery snímal ich nadbytočné, obézne kilá, alebo súboj dvoch rivalov o krásnu Lindu do ktorého musela zasiahnuť aj ona boli zbytočné a nedomyslené) zviedlo tento film pod filmový priemer. Tento krát 40 %.(8.7.2012)

 • IQ Tiqe
  ***

  Z neznámého důvodu od filmu odcházím s dobrým pocitem, a to přesto, že zábavných okamžiků bylo zatraceně málo a těch otravných až moc. Proč nejsou Amíci schopni natočit film, kde bude nahota, bude se mluvit sprostě a zároveň bude bez nepřirozaných úchyláren (vždyť takhle nikdo nemluví!)? Budu milosrdný a dám 3* za ten, filmem možná nezaviněný, dobrý pocit. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 6 | humor 3 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(18.6.2012)

 • predators
  **

  Dvakrát, přesně dvakrát jsem vyprskl smíchy! Celkově jde o pohodovou komedii, ale děsně dementní scénář a trapnost chování většiny jedinců, v čele s Paulem Ruddem, který si vystřihl snad jednu ze svých nejtrapnějších monologických scének, degradují Wanderlust o několik hvězd dolů. Potěší přítomnost stařičkého Alana Aldy, naopak cenzura Jenniferininých prsou může mnohé mrzet... :-) 40%(10.6.2012)

 • jojinecko
  *

  Štandardná americká kvázi-komediálna pí****na, so všetkým čo k tomu patrí, takže škoda plytvať slovami...(9.7.2012)

 • ivishka
  ***

  Představa hippies komunity mě přivádí do neskutečné nepříčetnosti. Pochopím,že má člověk rád přírodu a nebo že si rád zajde na nudistickou pláž nebo že si zahraje pro potěšení na kytaru..Ale natrefit kdesi v končinách na takovéto tutany, co věčně ostatním vštěpují svoje životní "moudra" a hodnoty na uplně jiné úrovni...se mi zdá zcela nemožné - tedy jistě takoví jedinci existují to nepopírám.Oceňuji jakousi myšlenku filmu,která na mě vyvstala,že láska hory přenáší jako tomu bývá ve všech podobných filmech,ale to bylo tak všechno co jsem pochopila.Velkým podílem na tomto hodnocení,které jsem tomuto podivnému snímku udělila, měla známá herecká dvojka Paul Rudd a Jenn Aniston - tihle dva se spolu objevili už ve filmu The Object of my affection a oba je mám hodně ráda.(24.6.2012)

 • Terva
  odpad!

  Máli kdy dávám v poslední době odpad, ale tohle, že je komedie? Tohle je Peklo.(22.10.2012)

 • MoiJe
  *

  Verim, ze stab si to uzil a veril, ze to mozno bude vtipne aj pre divakov. Ale nie je.(14.9.2012)

 • Thomick
  ***

  Klasická "wtf" komedie. Jednou se s chutí zasmějete, podruhý snahu o fór přejdete s tupým výrazem; a takhle furt dokolečka. Všecko samozřejmě přepálený (skoro bych to až zařadil mezi absurdní komedie), aby Jen mezi těma všema exotama vypadala jako nejnormálnější člověk planety, ale když ve Wanderlustu nehledáte nějaký ponaučení (bože, to bych se zbláznil), přežit to fakt jde celkem v pohodě. A kde jinde uvidíte ženskou rodit na verandě, na podlahu, přes kalhotky?(27.12.2012)

 • Dzeyna
  ****

  Hodně pohodová komedie o hipících, lásce, nahotě, penězích a soukromí. Jennifer Aniston role sedla jako vždy, každý film ve kterém je, je vynikající. Dokonce mě překvapil i Paul Rudd i když mi není příliš sympatický, tak jsem si ho v tomto snímku celkem oblíbila. Celá atmosféra je skvělá. Všichni herci jsou dokonalí a vtipní. Nakonec vše dopadlo, tak jak mělo a já rozhodně nelituji zhlédnutí tohoto filmu, jelikož jsem se opravdu bavila - téměř po celou dobu.(28.6.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace