Kruhy (2017)

Nevím co se tady zase frflá. Předpokládám, že půlka ani neví nebo nepamatuje předešlé díly, ale zase chytří jak rádio. Horory už poslední dobou pomale nesleduji je to pořád dokola, ale Rings, který mě zaujal už před lety jsem si nenechal ujít. A udělal jsem dobře, mně se to líbilo, povedený scénář co krásně zapadl do předchozích dílů (z čehož jsem měl největší obavy), lekačky nehodnotím není mi deset abych se posíral u filmů, ale napětí a jisté překvapení tomu nechybělo. Jediný co bych tomu vytkl je casting, až na Vincent D'Onofrio, který skvěle zahrál slepého faráře bych si misto těch seriálových lowaku hravě představil někoho lepšího, ale i tak za mě spokojenost.

Thor: Ragnarok (2017)

Já se bavil skvěle. Jedná z top marvelovek, lepší jak celí Avengers dohromady. Celkem se divím, že v tradiční záplavě místních pseudo expertů to má krásných 85%, ale ještě není všem dnům konec co :p

Vražda v Orient expresu (2017)

Strašně utahaná nuda. Jednou se mi podařilo í zdrimnout, ale kdyby člověk usnul 15 min po začátku a vzbudil se na posledních 5 min nepřišel by prakticky o nic :-) Nejlepší scénka filmu je hned na začátku, lepší jak celá zápletka ve vlaku :-) Viděno v kině, bohužel.

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Tak tady je na blito vice než obvykle. Borec co neumí ani gramatiku s/z bude psát něco o jednodušších lidech, druhej háže odpad už jenom kvůli těm ukázkám apod. :D Palec nahoru pro RedAK, to co tady někteří dokáží vyplodit, to je neskutečný :D

Mise nový domov (2016) (pořad)

Hvezdu za Terezku. Kdyby z toho aspon nedelali takovou preslazenou debilovinu, kde porad nekdo breci.

Válka světů (2005)

Nejhorší film Cruise a Spielberga zároveň.

Farmář hledá ženu (2017) (pořad)

Je to pitomost, ale člověk se u toho jak je to pro účinkující totální trapas i docela baví. Bendová ani náhodou nedosahuje Něrgešové.

Kapitán Exner - Osamělý mrtvý muž – 1. část (2017) (epizoda) odpad!

Mam rád Michala Dlouhého, takže jsem se i relativně těšil. Ale tohle je tak neskutečně utahaná krávovina, že i proti tomu Temný kraj a Modrava jsou králové detektivek. V prvních dvou dílech vrah jasný 15 minutách a oni to roztáhnou na dvě hodiny :D K tomu ještě ta strašná hudba, která má snad za úkol diváka definitivně odpudit. A to hodnocení tady? No comment fakt. Ruce pryč !

Život (2017)

Za to imbecilní chování posádky ty 4 prostě dát nemůžu. Škoda, šlo to lépe.