Sedm statečných (2016)

Dívat se na to dá, ale ten casting, to je dokonalý obraz naší krásné doby prozářené sluníčkem a to jde o remake takové klasiky, ach jo :D A to takového Denzela jinak můžu.

Želvy Ninja 2 (2016)

Pro nás co jsme na původním seriálu vyrůstali pecka. Líbílo se mi to víc jak jednička. Jediný co mi silně vadilo, že z Baxtera Stockmana udělali trapného černocha, to by asi v dnešní době už nešlo, kdyby někde nenacpali černocha na úkor předlohy, aby náhodou někde nebyl samej běloch. Ještěže Casey zůstal bílej, i když delší vlasy mohly být :) Ale jinak paráda, skvěle jsem se bavil. Kdo hry na ninjaky v mládí nezažil a nesbíral nálepky do alba, těžko pochopí.

Dvojníci (2016)

Lepší než jsem čekal, dobrá odpočinková komedie, kde se člověk zasměje. Je to tak na 3,5, český filmy tu jsou hodně podhodnocovány, takže to zaokrouhlíme na 4 :)

Warcraft: První střet (2016)

Cela minuta Warcraftu je tisickrat zajimavejsi nez celej slavnej Hobbit vy pseudoexperti !

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tady se zas ovce v hodnocení vyznamenaly. Příběh úrovně filmů co tady mají sotva 50%, casting trapný, když jsem tam viděl toho Drivera měl jsem pocit, že koukám na Harryho Pottera, Boyega ten tam byl snad jenom proto aby se naplnila kvóta povinných černochů ve filmu a nebýt tam Ford, tak snad tam neměl ani kdo hrát. Na to kolik to stalo a jak se z toho může většina posrat, tak je to regulérní průměr.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Mistní pseudoexperti se zdárně předhání kdo se z toho připosere víc a to už vždy napoví, že je něco špatně. Jestli tohle ma být posun k lepšímu, jak tady někteří papouškují jeden od druhého, tak ať to radši zůstane tam kde to je teď. Hvězdu za Michalinu, jinak utahaná ptákovina s 5 minutovými záběry do blba a to na co člověk čeká nejvíc je odfláknuto 5 sekundami, navíc film ani není přesný, spousta detailů chybí.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Pohádka o nesmrtelném DiCapriovi, který je rozcupován medvědem, skáče koněm ze skály a přes to si v plné parádě dokráčí pro sošku. Tak teď už ji konečně máš a vrať se prosím zase k normálním filmům jako Shutter Island nebo Inception. Přetrpěná 160 minutová hekající nuda v krásné přírodě.

Spotlight (2015)

Dostalo to sošku a ovce se zas můžou přetrhnout v tom, kdo dá víc hvězd. Film je to naprosto průměrný a ničím výjimečný, jen trochu ožehavé téma. Nic co by člověk musel ještě někdy vidět a i při prvním shlédnutí si musí sakra dávat bacha, aby si čekání na očekávaný konec nezkrátil menším šlofíkem.