Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Tak to se hodně pokálelo. Pomalu se vytrácí ta magie. Opravdu by mě zajímalo proč tvůrci nešli ve stopách 1. Dílu a jeli si zde na styl ,,Brumbál vs Grindelwald." Vlastně ve skutečnosti se tady nic neděje a akorát zjistíme, že je Creedence velice složitá osoba a že měl vztah s Nagini 6/10

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

VÝBORNÝ ZAČÁTEK. Náhodné setkání 3 hrdinů bylo úplně v pohodě a zafungovalo stejně, jako v HP kameni mudrců. Nápad byl skvelý a velmi dobře zpracovaný. Chemie mezi Tinou a Mlokem také funguje. Opravdu dobrý začátek nové trilogie! 8/10

Alita: Bojový Anděl (2019)

Alita je roztomilá, ale tento příběh ne. Vše co se děje kolem Ality je vlastně strašně kýčovité a nucené. S Alitou se ani nedá soucítit, jelikož všechny problémy které by mohla mít, se zahodí do koše, protože by náhodou mohla působit jako člověk a ne jako nadlidská bytost, která umí Vše od narození. Je to vlastně jako když si procházíte výcvikem a přijde někdo, kdo nikdy tu věc nedělal a je najednou lepší než vy (viz taková Rey ze Star Wars). Také tady máme i tu věc, že všichni z příběhu jsou strašně šablonovití: ,, Ó, ty jsi tady nová, ukážu ti to tady." A co nesnáším ještě víc na této... věci, je příběh, který se ani nesnaží být něčím jiným a lepším než být jen jedno velké klišé. Upřímně těch posledních 20 minut jsem nedával a šel radši spát. 4/10

Baron Prášil (1961)

Mám rád tento "groteskní" styl filmů. Sedl mi. Hlavně tedy různá kolorizace různých záběrů, které se hodily a byly patřičně využity.7,5/10

Arcane (2021) (seriál)

Před vydáním tohoto seriálu na netflix, jsem byl absolutně nanarušený komunitou League of legends, ale hned po zhlédnutí seriálu jsem se do lolka zamiloval. Styl animace byl perfektní až užasný. Příběh ještě lepší a absolutně bez problémů. Byla to jízda, kterou jsem si musel zopakovat. I guess zopakuju si to ještě jednou. Těším se na 2. Sérii, která doufám že bude stejně dokonalá, jako ta 1. 10/10

Sněžný kluk (2019)

Sice naprostý průměrný příběh, ale zajímavý. Líbila se mi i animace postav, přírody a celkově okolí. Bohužel postavy byly nezajímavé a vcelku nudné. Jinak to byl celkem v pořádku animák, na který jsem se dodíval bez toho, aniž bych musel zapnout mobil.! 6/10

Příšerákovi 2 (2021)

Nudné, nezajímavé, špatně napsané. Ty 2 hvězdy dávám jen kvůli tomu, že se to sestře líbilo, jinak to stálo za nic. 3/10

Sledování (1998)

Noirové drama budoucího, geniálního, režiséra Christophera Nolana je velice zajímavé, ale na začátek jeho kariéry to je dostačující 7,5/10

Tři bratři (2014)

1. Část byla v pohodě a jela celkem... v pohodě. 2. Část už nevěděla a byla celkem rychlá (o podpoře v pedofílii nemluvě xd) a 3. Už ani nevěděla, jestli je to příběh o bratrech a nebo o Marušce. Ale hlavně mě absolutně štvaly ty konfrontace s postavami, jako by byly nějaké npc-čka. Předělal bych celý scénář..Bohužel to asi stejně zůstane moji vánoční záležitostí. 5/10

Sandman (2022) (seriál)

Sandman určitě není seriál pro nějakého náhodného konzumního diváka, který podporuje jen a jen marvelovky. Sandman je jiný, odlišný a na zamyšlení.  U tohoto seriálu jsem si musel říct: ,, A jo on má pravdu. Vždyť proč bychom se měli bát smrti. Když přijde tak přijde no...". (Jsem mentálně v pořádku). Seriál má velmi dlouhé pasáže, což už jen tohle vás ,,přemluví", aby jste se zamysleli. Jinak je ale seriál,jak po příběhové, tak i po audiovizuální stránce skvělý a doporučuju jej. 10/10