Lupin - Série 3 (2023) (série)

NAIVNÉ, kľudne by som hodnotil ako prepadák - odpad, ale sú aj väčšie sráčky.

Spravedlnost pro mou dceru (2016)

Všetko čo bolo alebo bude natočené na základe skutočných udalostí a skutočnosti sú pravdivé je  hodnotné ale vždy sa treba zamyslieť čo nám filmom / dokumentom autori medzi riadkami naznačujú. Znovu a zas je potvrdené, že tzv. demokracia chráni všetkých pre ktorých je zákon len zdrap papiera s ktorým si s veľkým úsmevom akurát vytru osratú riť a my ostatní naivne veríme v daakú spravodlivosť.🤔😡

Cool Girl! (2023) odpad!

Žiaden film som nesledoval len 5 slovom PÄŤ minút,  takže rekord. Kto to dokáže pozerať viac ako 5 minút mal by byť vyznamenaný titulom hrdina Sovietskeho zväzu IN MEMORIAM 😁

V ráji (2023)

Pozrieť film od Netflix & Nemecko to vskutku môže byť v celku hrdinský filmový čin. Prekvapenie hneď od začiatku - obchod z ľudským životným časom, super nápad 👍 Herecké výkony zvládnuté. Dej sa odohráva v blízkej budúcnosti - ČO NÁM TÝM NAZNAČUJÚ 🤔 Máme sa obávať ❓ Určite odporúčam pozrieť v skutku ma ten film pobavil. Štyri **** za scénar, nápad, kameru je to určite od Netflix 👍

Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

To ako, čo , lebo, prečo 😡👎❓Tarantino ti EBE🥶 ❓DiCaprio & Pitt čo máte na krku 🎃. Väčší horor je v  špičke sledovať  Bratislavskú križovatku na Račianskom mýte. QUENTIN už nič nepíš / netoč. Toto je sračka roku.

Casino.sk (2019) odpad!

Stačilo 15 minút - je to maximálna sračka, viac hodnotiť nie je možné a nepoužiť všetky  známe / neznáme vulgarizmy

Světlonoc (2022) odpad!

Po 15 minútach ma naplo na zvracanie – musel som to vypnúť. O dva dni som pozrel recenzie na CSFD a nechápal som,  voľba – musím, dám tomu šancu ale po 30 min ma opäť naplo na zvracanie. Slovenský film, chcem napísať recenziu tak musím vydržať, vydržať, vydržať !!!! Vážení Slováci ,nie je nutné DOBRÉ HODNOTENIE lebo veď naše Slovenské !!!!!  SCENÁR - to je o čom ? BN a TN -  Vy Ste obe pochopili čo Ste napísali / natočili. Úplne prvoplánové bola nutnosť divákovi podsunúť,  že obyvatelia Slovenských dedín dodržiavajú stáročné tradície sú zaostalí lebo všetci spoločne odmietajú pochopiť EU liberalizmu.   Všetci chlapi znásilňujú ženy a sú neustále opitý / špinaví ! Všetky ženy sú také sprosté a poslušné ! POZOR - riedky Nepálsky vzduch vysoko v horách je nebezpečný. Pri písaním scenáru asi pomáhal alkohol možno nekvalitná mariška  a pred natáčaním boli zrejme vždy bujaré párty ? Ale možno krivdím, BN a TN iba jednoducho sfilmovali svoje TRAVMY.  HERECKÉ VÝKONY  – to sa nedá. ZVUK - čom tam celý čas mumlali, šuškali v podstate som ničomu nerozumel. KAMERA – kameraman sedel na húpačke  ? VULGARIZMY – takto sa vyjadrujú ľudia na dedine ? NIE - NIE - NIE, to nám BN a TN predstavili bežný UMELECKÝ SLOVNÍK. NAHOTA –  takto si BN a TN predstavujú svätojánsku noc, nahé bosorky zvíjajúc sa v lese pri lezbyckóm sexe. Keby náhodne divák nepochopil, že sa jedná o mysteriózno dramatický horor označíme kapitoly  – veď Quentin Tarantino. Ako tento najnekvalitnejší film zhodnotiť ??? Neviem nájsť vhodné slová, aby som tiež nepoužil vulgarizmy  Ako tento najnekvalitnejší film mohol byť ocenený ??? Pred premietaním porote niečo rozdávali na podporu mysle a zakalenia zraku ??????????

Pánský klub (2022)

Vonku počasie, že som so 🐕‍🦺 nemohol ísť von. Takže skúsim pozrieť - zahnať  nudu než prestane ⛈️. Nič veľké som neočakával. Niektorí účinkujúci MŠ,KH, ZŽ atď. sú fakt herci ? A aj ich niekto platí ?  Je to taká ĽAHKÁ neviem či komédia - tragikomédia ?  Na popoludnie, NIE  v iný čas sa ako tak dalo, sem tam som sa pousmial. *** len preto, že ma to ničím nenasralo. Inak hodnotím 3,5 / 10

matka! (2017)

Chlapci a dievčatá natočíme niečo, rýchle Cečkové 😀❓JL sa doma nudí. Zbuchneme pár akčných príbehov dokopy a toď ho MOTHER. Keď vonku 🌨️⛈️ nenudí - nenadchne, dá sa - 3,5/10 ale dosť preháňam, je to 👎

Diplomatické vztahy (2023) (seriál) odpad!

Toto som chcel pozrieť počas víkendu ale nedalo sa nudA, nuDA, nUDA a NUDA. S prestávkami aj počas jednotlivých epizód to dalo na 2 týždne. Čo chceli tvorcovia nám plebsu naznačiť - odkázať ❓Tie neskutočné politické 🤮🤮🤮, veď to vieme. Amicka diplomatka taká akože neskrivená, nerozmaznaná - skoro človek, tomu má kto UVERIŤ 🤔 Celé sa to odohráva je natočené v luxusnej budove a v jej okolí taká inscenácia 60/70 rokov. Ak by to bol 50 minútový TV film vysielaný pre nočnú smenu závodných postarších vartášov  keď už porno nezaberá, spať je zakázané, tak čo už. Kto však má rád tieto politické 🐖🐷 tak asi bude nadšení. Hodnotenie 1/10 sú aj otrasnejšie SERie 👎