Šestý smysl (1999)

Perfektný thriller so super budovanou atmosférou a s nečakaným a veľmi prekvapivým koncom.

Wanted (2008)

Silné 4*. Parádna akčná jazda od začiatku až do konca, nabitá super vtipmi a plná režíjnych nápadov. Filnále je už len lahôdka. Dajte Timurovi dostatok peňazí, hollywoodske hviezdy a vznikne z toho...nezabudnuteľný filmový zážitok. Príjemné prekvapenie.

Úhel pohledu (2008)

Vcelku originálne pojatý akčnák. Rozčúliť môže jedine klasický americký happyend a po 4x trocha stereotypná časová smyčka. Film, ktorý len tak lahko nepustí - svižný, rýchly a v niektorých momentoch dosť prekvapivý. Len 70%?

Stalo se (2008)

Au to bolelo. Super námet, ktorý v rukách Shyamalana dopadol veľmi zle. Plno blbých scén (babka s Iphonom, Wahlberg a kvetina, atď...). O vytvorenie akojsi atmosféri (na Shyamalana) sa tu ani nedá hovoriť. Ešte k tomu nelogická pointa a jej vysvetlenie...Ďakujem neprosím. Celý film mi pripomínal akýsi rozšírený trailer.

Útěk do divočiny (2007)

Zábery prírody sú prekrásne, Emile Hirsch ala Alexander Supertramp so svojím veľmi čudným názorom na hodnoty (samozrejme rozvod rodičov atď. urobí svoje) je perfektný. Fim pôsobí na divákove emócie veľmi silno, za čo vďačí hlavne super nastrihanému, hudbou podfarbenému finále. Dokonale psychologicky rozpytvané dielo. Šokovalo ma, že je to podľa skutočného príbehu. Sean Penn ako režisér zabodoval.

V Bruggách (2008)

Parádna gansterka so super hláškami a rozhovormi. Kultová záležitosť. Scenár je špičkový, Collin Farrell perfektný. Posledných 20 minút sa mi zdalo trocha slabších ale aj tak vynikajúci zážitok. Prostredie Brúg vytvára tú pravú atmosféru. Čierny humor a vtipy o trpaslíkoch nemali chybu. :-)

Xena (1995) (seriál)

Baštil som to ako malý, a nehanbím sa za to. :-)

Královna meče (2000) (seriál)

Neskutočná trapáreň plná stupidity. To sa už nič lepšie nedá vymyslieť? Ale prosím!