Ztracený svět (1999) (seriál)

Príjemná oddychovka, nič viac.

Pokémon: První film (1998)

No ja neviem, ale mne sa ta to celkom páčilo. Teda samozrejme keď som bol menší.

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Je ťažké písať komentáre na takéto "shity" ale k tomuto by sa zišlo jedine: No comment...

Holka na hlídání (2007)

Zábavné to rozhodne nebolo ale zato predvídateľné až moc. Scarlett bola až moc nudná, rodinka až moc nepodarená. Ešte k tomu ten malý chlapec, ktorý ma otravoval celý film. Moralizovaný koniec je až moc trapný a nudný aby mohol u diváka vyvolať nejaké emócie. Ako komédia to rozhodne nepôsobý a ako romantický film je to až moc nudné a gýčovité. Alicia Keys Scarlett totálne prevalcovala.

Prďoši (2002) odpad!

Neskutočné...

Denní hlídka (2006)

Ťažko pozerateľné, ešte horšie natočené ako Nočná hliadka, totálny chaos.

Noční hlídka (2004)

Nudná, nezáživná hovadina, celkom milé prekvapenie že sa sa niekto z Ruska rozhodol natočiť niečo väčšie, avšak v konečnom výsledku sa film vôbec nepodaril. Knižnú predlohu som nečítal, ale po zhliadnutí filmu ani po tom moc netúžim.

50x a stále poprvé (2004)

Prekvapivo celkom slušne zahraté a občas aj vtipné (!) s dosť zvláštnym nápadom (na komédiu).

Lars a jeho vážná známost (2007)

Veľmi citlivý príbeh, ktorý zo začiatku nevie, ktorým smerom sa uberať – najprv komédia, potom dráma. Najmä Ryan Gosling ma milo prekvapil. Ale ani ostatní nezaostávajú. Príjemné prekvapenie.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Veľmi slušný rozjazd, ktorý k Abramsovi patrí. Herečka pekná a triky prekvapivo tiež pekné, len dúfam že sa nebude až moc naťahovať.. Uvidíme čo prinesú ďalšie diely.