Arnold (2023) (seriál)

Skvělý dokument o Legendě s velkým L.

Mayday (2023)

Zbytečný film, který nepřináší nic novýho. A ano, opravdu tam je i bodrý černoch, který v poslední okamžik všechny zachrání.

Nejsilnější hlas (2019) (seriál)

Dal bych 5*, kdyby to nebylo celý tak jednostranný. Především poslední dva díly. 11 let si nechá šahat kvůli kariéře na prdel a po neprodloužení smlouvy si najednou uvědomí, jak to bylo celou dobu hrozný a uráželo jí to. Kdyby to byla slušná ženská, tak to nahlásila hned a nikdy by se tam /po prvním pokusu ji oprášit/ nevrátila. Celý seriál opravdu působí jako něčí pomsta. Nejspíš těch Clintonových za ten kolaps, kterej Hillary měla hned po volbách. To máš za ty prohraný volby, ty prasáku! Crowe famózní.

Konzultant (2023) (seriál)

Začne to docela dobře, ale pak se z toho stane natahovaná nudná nudle z nosu. Waltz tradičně naprosto famózní, ale to je na seriál dost málo.

Babylon (2022)

Přepálený v každým ohledu.

Duna (2021)

Jeden z mála remaků, který je lepší než originál.

Vem si prášky: Xanax (2022)

Když do sebe budeš ládovat 12-14 mg každý den, tak je jasný, že se z toho nakonec posereš. Stejně jako když to do sebe cpeš 30 let / 3mg/den/. Cokoliv v přehnaným nožství tě nakonec zabije, nebo dostane do problémů. Zkusil jsem xan taky, ale 10 tablet /2mg/ mi vydržely cca 2 měsíce. Spíš jsem využíval jen, když jsem se chtěl dobře vyspat, nebo se hodit fakt do klidu a večer chillovat. Pravidelně denně bych nebral nic, snad kromě vitamínů.