Jde si pro nás noc (2018)

Koukat se na to dá, ale bitek je příliš mnoho, stejně jako divnýho hraní. Místo aby zastřelil, tak mává flintou. Místo aby udeřil, tak čumí jak tele. Měli ubrat asi tak dva tisíce protivníků a dát odpravit třeba jen 30, ale tak jako nějak logicky. Příště si snad vezmou třeba příklad z tohohle nářezu, než se zase pustí do bodobný akce.

Columbo - Obrácený negativ (1974) (epizoda)

Kdyby byl Columbo opravdu charakter, tak by tomuhle vrahovi z toho pomohl. Na likvidaci takových manželek by měly být státní úředníci :D

Columbo - Labutí píseň (1974) (epizoda)

Dobrej díl se skvělým Johnnym Cashem. Až teda na ten konec. " Vy byste se stejně nakonec přiznal!" Jj, přesně tak vypadal, když si užíval ten mejdan po vraždě. Úplně před zhroucením.

Columbo - Osudné cvičení (1974) (epizoda)

Jeden z dílů, kde Columbo nenápadně propaguje technologii a zdravý životní styl. V každým případě je hlavní důkaz dost slabej a těžko by mu to u soudu vyšlo. Nemluvě o tom, že člověka napadne hned při první zmíňce, jak mohl vědět, že je ve cvičebním. U soudu řekne - to jsem vydedukoval z rozhovoru a tu botu si zavázal tím způsobem, protože měl velkou vanu a nejdřív je zavázal a pak nazul. Hotovo, Columbo je za vola a vrah odchází s úsměvem a vztyčeným prostředníčkem od soudu.

Král Tulsy (2022) (seriál)

První díly s americkým Ransdorfem byly docela oukej. Pak to ale spadne do klasiky dnešních dnů, kdy se nic moc neděje a Slyovi všechno vychází bez nějakých větších problémů. Třeba prostě jede kolem obchodu s hulením, vejde dovnitř a řekne, že je to jeho. Majitel souhlasí, místo aby na bývalého mukla zavolal cajty. Za 25 let v těžkým kriminálu se z něj stal dobrák od kosti, kterej každýmu dává rady do života, je vtipnej a neustále se snaží odradit černouška od dráhy kriminálníka, protože je prostě fajn a černej a to se hodí. Ženský jsou z toho 75letýho děduli a jeho deseti procentní erekce tak paf, že neváhají dát vsázku svoji kariéru u FBI, nebo velkou farmu. Jinej týpek mu předá hospodu atd. No prostě krása. Tak velká krása, že mám kopupenou letenku do Tulsy a vytištěnej seznam místních hulo obchodů, který očividně toužebně očekávají, až se můžou s někým rozdělit o zisk. Ou jééé. Sheridane, Sheridane, dej si radši pauzu vole.

Columbo - To je vražda, řeklo portské (1973) (epizoda)

Dobrej díl. Jednu dobu venku kolovala verze bez začátku, takže ten díl nedával moc smysl. Když to ale člověk vidí komplet, tak jeden z těch lepších dílů.

Oldboy (2013)

Zručně posraný originál, aneb vsaď se, že to mohu natočit mnohem hůř!