• Thriller

B.T.K. (2008)

Nechápu tak nízké hodnocení. Tento film podle skutečné události byl skvěle natočen. Kane Hodder svou roli ztvárnil perfektně. Viděla jsem ho před lety a klíďo si ho pustím znova

Pátek třináctého 5 (1985)

Po druhém shlédnutí měním hodnocení. S předešlými díly se tohle nedá srovnat. Nelíbilo se mi to.

Vrah od Green River (2004) (TV film)

Tohle zpracování je dost slabé. Nějak mi to nic nedalo. Vím o lepším zpracování a to Psychopat z Green river. To byl jiný level

Pouze zvěř (2019)

Kdybych nevěděla, že je to Francouzské, tak bych tento film tipovala na ponurý severský thriller. Atmosférou a přírodou to tomu napovídalo. Za mě dost dobře zpracované.

Vydrž! (2022)

Byla jsem spokojená. Dobrý námět a zpracování se také povedlo. Napětí nechybělo i když ho nebylo až tak dost. Obsazení ušlo

Mikey (1992)

Dost přitažené za vlasy. Víc k tomu netřeba dodat

Hlídač mrtvých (1997)

Tento thriller s prvky hororu mě nesmírně bavil. Nick Nolte jako záporák byl perfektní. Ewan McGregor byl též úžasný a hudba celému filmu dodávala tu správnou atmosféru. Napětí nechybělo a konečné rozuzlení bylo překvapivé. Kdysi jsem tento film viděla. Pustila jsem si ho po letech znova a opět mě nezklamal.

Časové pásmo bylo změněno