Infinity Pool (2023)

Horor / Sci-Fi / Mysteriózní / Thriller Čekám od filmu tyhle přívlastky , jenže tam je zapomenuto na porno! Vždyť při "ruční práci" je vidět penis s ejakulací nechápal jsem . Film jsem už poté nepochopil ..

Jarka a Věra (1938)

Kdo vybírá herecký obsazení ve filmech ? Obrovský věkový rozdíl mezi ženichem a ženou. Vždyť byly i mladší herci Beneš, Hrušínský atd

Komediantská princezna (1936)

Krásně rasistický film od Adiny Mandlové . Sňatky po Česku, nikoli z lásky ale pro peníze a vypočítávosti v každém filmu 1930-45

Maryša (1935)

Česká klasika prodat dceru za pole a peníze . V jiném ČZ filmu z doby první republiky prodal otec dceru za pole a krávu. Vesnické drama o zakázané lásce.

Vzhůru nohama (1938)

2 hvězdy za to že jsem konečně viděl Hanu Vítovou v roli se usmát. i když samozřejmě o několik minut později už tradičně plakala. Teď role Bušové omlouvám se ani to slovo neumím správně napsat kondurkérky ? Proč takové slovo? žena průvodčího ! Jinak film velká nuda .

V pokušení (1939)

9 z 10 lidí má názor že život za první republiky byl krásný . Laskavý lidé ,krásná řeč atd . Sice je to film ale já jsem viděl ve filmu dav lidí který chce  lynčovat  ženu jen proto že má dítě za svobodna.

Uličnice (1936)

Slavinského mírně pedofilní komedie . Továtník se ujme ještě ne 13 letého děvčátka za účelem sňatku za 5 let pro svého synovce . Synovec možná 25 dvacetiletý souhlasí s plánem strýčka .