• Romantický

Někdo to rád horké (1959)

I wanna be kissed by you, just you, nobody else.........jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla a na který se vždy ráda podívám, překrásná Marilyn, charismatický Curtis, neuvěřitelně vtipný J.Lemmon - co víc si přát?

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Na první díl jsem se podívala teprve nedávno a můj první dojem teda nebyl nijak valný. Říkala jsem si, jak tento seriál dokázal získat tak vysoké hodnocení? No, nevzdala jsem to a pustila si díl druhý, třetí, čtvrtý............a už v tom jedu taky :D. Jsem hrozná - zbylé díly jsem zhlédla v rekordně krátkém čase a teď se nemůžu dočkat čtvrté série a pořád si kladu otázku - kam ta holka ksakru zmizela? :)

Fontána (2006)

Nějak nevím, co vlastně říct........

The Hobbit (1977) (TV film)

Prvních deset minut se mi líbilo.....ale to je dost málo, ne? :( Pak se to nějak zvrtlo a nad ztvárněním elfů mé křehké srdce zaplakalo........

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Taky bych chtěla svůj druhý svět za tajnými dveřmi, kde je všechno lepší a bez bolesti. A knoflíky prosím rumělkové :) Pan Bobinsky je nepřekonatelný, stejně jako přestárlé obtloustlé akrobatky v maskách mořských pannen. A ten kocour - nemám slov :)

Děcka jsou v pohodě (2010)

Moc příjemný film, ve kterém se vyznamenává hlavně A.Bening, scény mezi J.Moore, která má úžasné osobní kouzlo a Markem Ruffalem byly neuvěřitelně vtipné.

Eragon (2006)

Nemohu hodnotit, protože pouhé zhlédnutí plakátu a ukázky k filmu mě přesvědčily o tom, abych si tenhle film nikdy nepustila, což také dodržím. Zcela mě odrovnalo už to, jak vypadají mnou v knize milovaní Arya a Eragon.

Králičí nora (2010)

Bolest. To je to, o čem je tenhle film. O té největší bolesti, kterou můžete v životě zažít. O smutku tak velkém, že ikdyž slunce pořád vychází a zapadá, pro vás už nikdy nebude nic stejné. Změní vás to. A změní vás to hodně. Snažíte se zase najít cestu sám k sobě a k ostatním. Nicole Kidman i Aaron Eckhart své role zahráli dobře, ovšem Nicole- víc botoxu už vážně ne, prosím!

Sex ve městě (1998) (seriál)

Seriál plný kabelek, pozlátka, šatů, bot, večírků od rána do večera. Ovšem má jednu silnou stránku, 5 hlavních postav, které tento jednoduchý seriál dělají neobyčejný. A ano, po vzoru Carrie počítám i Manhattan, bez kterého by to tady určitě nefungovalo :)