Muž s posláním (2011) (seriál)

Očekávala jsem duchařinu, něco ve stylu Tru Calling... Zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsem (plná očekávání, jaký duch to bude tentokrát) zjistila, že je to ten samý duch děsně otravné exmanželky, která se stane jakýmsi rádcem exarogantního doktora. Vydržela jsem až do pátého dílu, ale když i tam se neobjevil žádný jiný, popř. další duch, ztratila pro mě ta duchařská linie smysl. A tak zůstala jen chabá náhražka House, kterou ani Patrick Wilson nezachrání... a proč se dívat na náhražku, když mám ještě možnost sledovat originál?

Hodinový manžel (2012) (seriál)

Jestli je to komedie? Ano i ne, pár vtipných scén tam je, ale takový počet vtípků můžete najít i v nějakém horroru. Z tohoto seriálu je cítit snaha o větší hloubku postav i děje, na úkor té komediální stránky. Když opomenu to, že u 20minutových seriálů se takový přístup (alespoň v USA) moc nesetkává s úspěchem, je tam nejvíc na škodu jakási šedost seriálu. Nemůžete z něj vypíchnout, ani to dobré, ale ani to špatné, protože to všechno splývá dohromady... A to způsobuje, že po zhlédnutí dílu jeho děj téměř okamžitě zapomenete a nic si z něj neodnesete. Ani postavy nejsou až tak zajímavé, právě naopak - jsou mnohokrát viděné, a to je tomuto seriálu také na škodu.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Ačkoliv jsem vždycky Jona Cryera považovala za tahouna seriálu, po odchodu Charlieho Sheena a příchodu Ashtona Kutchera jsem musela uznat, jak skvělý přihrávač Charlie byl... Už to není ono, pohřbili těch krásných 8 let "novým" příběhem, který už ale postrádá tu pravou štávu, škoda. :(

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Ten pravý Top Gear pro mě začal s příchodem Jamese Maye, do té doby to bylo "pouze" zajímavé. Ti tři pánové mě mají absolutně na háku, všechno jim sežeru i s navijákem.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Tam je tolik "zvratů", tolik přiblblých dialogů, tolik... ehm... "herců", že mi z toho jde až hlava kolem. Ale přesto mám tenhle seriál ráda, ani ne pro jeho kvalitu a děj, ale proto, že i díky jednomu jedinému dílu vystřílím celý zásobník svých ironických poznámek a posměšků. Přesto si nezaslouží víc jak dvě hvězdičky, vůči opravdu kvalitním seriálům by to bylo hodně nespravedlivé.

Mupeti (2011)

Všestranný Jason Segel ukázal, že ani psaní scénářů mu není cizí a já se díky němu dobře bavila. Muppeti jsou vděčné téma jak pro děti, tak i pro dospělé a za ta léta jejich existenci si zaslouží takové ocenění...

Dobrá manželka (2009) (seriál)

Jsem docela na vážkách, co se zhodnocení tohoto seriálu týče. Některé díly jsou dobré, některé horší, pár jich mohlo posloužit dokonce i jako moderní nástroj k mučení, ale zároveň bylo i několik excelentních dílů. Vedlejší děj kolem postav většinou beru jako jakousi síť (v některých případech i záchrannou), která má napomoci propojení jednotlivých díl. Tady to bohužel neplatí.

Mé nové Já (2011) (seriál)

Laura Dern si za zvůj výkon rozhodně nominaci zasloužila. Díly mi ubíhaly jako voda. Krásně zobrazená snaha o sloučení nového já se starým životem.

Ocelová pěst (2011)

A já mu tam klidně těch 5* prdnu. A to nejen kvůli mému milovanému Hughovi, ale i kvůli skvělému robotovi Atomovi a ještě lepší závěrečné bitce robotů, kterou jsem si naplno užívala až tak moc, že jsem nemohla udržet ruce v klidu. :)

Sherlock (2010) (seriál)

Tenhle seriál patří k těm, u kterých je mi líto, že je tu možnost udělit pouhých 5 hvězdiček. Benedict Cumberbatch a Martin Freeman dělají čest památce svým literárním předlohám a nejen to, tahle dvojice se k sobě tak chodí, že každý vtip, každé poštuchování mezi nimi se pohybuje na hranici geniality. Britové nám zase jednou vytřeli zrak! And I'm SherLocked!