Bastardi 2 (2011)

Bohužel je to horší než jednička, která se snažila šokovat svou realistickou podobou a už ta nebyla bůhvíco spešl. Víc než samotný děj poutal mojí pozornost břich Tomáše Magnuska. Hvězdičku za Jana Přeučila, vzorového školníka. Jedničce jsem dal dvě hvězdy, tady dávám jednu a jestli to bude takhle pokračovat ke trojce, tak doufám, že se tady pak staví popeláři.

Zemský ráj to napohled (2009)

Filmům Ireny Pavláskové přestávám rozumět víc a víc. A Tereza tančící scénu hrála křečovitě.

Obecná škola (1991)

Pro mě jeden z nejlepších českých filmů s vynikajícími herci.

Walk the Line (2005)

Nedokážu to přesně popsat, ale hudbou brilatně proložený snímek Walk the line z mého pohledu uvádí na plátno skutečný obraz lidského života se všemi jeho klady i zápory. S tím souvisí také fakt, že film čerpá z reálného příběhu Johnnyho Cashe, jehož podle mě na Oscara zahrál Joaquin Phoenix. Jsem rád, že ho dostala alespoň též skvělá Reese Witherspoon.

Pěnička a Paraplíčko (1970)

Po tomhle filmu vžycky chvilku nepiju mlíko, protože jsem fandil Brzobohatýmu.

Volný pád (1993)

"Jdu domů." Na jednu stranu je to hrozně smutnej film.

Miami Sands (2001) (seriál)

Tohle byla zřejmě první a poslední telenovela co jsem sledoval. Ne vážně, byl jsem ještě na základce a docela jsem to žral.

Fotři jsou lotři (2010)

Horší než oba předchozí díly, ale koukat se na to dá.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Co by udělal Brian Boitano, kdyby viděl tenhle film? No asi by dal pět hvězdiček ne :)