Apokalypsa (1979)

Začíná to klasickým válečným filmem který se mění šílenou psychologickou mánií,v tomto filmu dostanete oprvdoví strach z válek,díky tomuhle filmu sem dostal ještě větší schízu než sem měl.bepochyby vynikajicí herecké výkony hlavně Brando(má nejoblíbenější filmová postava)Sheen, Duvall a Hopper.Do temné atmosféry se brodí ještě drásavější hudba.

Láska nebeská (2003)

Moje nejoblíbenější romantická komedie už kvůli vynikajicí herecké plejádě,skvělích dialozích a dobře udělanej sountrack kde byly vybraný známí písně které potěší a ke každé tý scéně se hodí.film který rozpláče a potěší.

Smrtonosná zbraň (1987)

nejlepší akční film všech dob,skvělá dvojice Gibson-Glover,jeden uhlazený slušnák druhý rozcuchaný sebevrah.

Adaptace (2002)

Skvěle podivný film až na ten konce (ta střílečka),jinak vynikajicí herecké výkony Cage,Streep a hlavně ta hudba.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Docela dobrá popcornová zábava,skvěle sem se bavil.chvílema dost srandovní,ten Banderas byl rozomilej,překrásná Zeta-Jones a Hopkins samozřejmě bezchybný.90%

Best (2000)

Tento film mě nadchnul,není to takový životopisný film jak se dalo čekat ale zaujal mě. u filmu sem se nenudil,krásná hudba a solidní herecké výkony.

Tenká červená linie (1998)

Podle mého nejlepší válečný film jaký sem kdy viděl.Film spíš obsahuje psychologičtější zamyšlení než akční scény. Vynikajicí herecké výkony hlavně Penn,Caviezel. A ta hudba.