Pustina - Epizoda 8 (2016) (epizoda)

Ano, malý kluk zavraždí holku, a v postatě nic se mu nestane. Já bych konec zvolila jiný, například bych alespoň dala záběr na to jak jde do pasťáku, a tam už na něj čeká ten míšin kluk věčný útěkář, aby si to s ním vyřídil po svém. škoda, závěr se mohl povést lépe. Osobně jsem celou dobu tipovala jako vraha klářina kluka, dávalo by to smysl, byli spolu udajně vidění, dával jí drogy, a v den testu DNA zcela nečekaně odjel... ale jinak celkově seriál super, až na některé výše popsané nedostatky..

Chata na prodej (2018)

film mě mile překvapil, na to že ho vůbec neznám. bavila jsem se.

Oběť (2022)

zajimavé téma. celkově koukatelné, ale čekala jsem víc. to téma mělo větší potenciál

Sex O'Clock (2023) (seriál)

No, zas taková pecka jak jsem soudila dle recenzí, to teda není. Je to občas vtipné a chytlavé, občas hloupé, ale jinak spíš taková trochu sprostější a víc crazy Ulice. Takže nějak nechápu takhle vysoké hodnocení? Hlavní hrdina Adam bohužel vypadá moc mladě oproti ostatním vrstevníkům, a jeho o rok starší sestra vypadá starší tak o 3-4 roky. Trochu nepoměr, ale chápu, že pro tuto roli byl asi jeden z mála, kdo se uměl pohybovat. Líbil se mi Tomas Sean Pšenička, myslím, že je to naděje české tvorby. Je neokoukaný, a nápadně pohledný, bude se do české TV hodit. Jo, a dodatek, zas tak moc o sexu to není. Sex o clock je trochu přehnaný název. Dle názvu jsem tipovala nášup ve stylu Prciček. To i Panic je nanic je víc "o sexu". v tomhle jde spíš o problémy dospívajících, ale i jejich rodičů. Jak říkám, trochu víc ulítlá Ulice. Hudba pěkná, a samozřejmě famózní Petra Bučková, role neurotických matek na zhroucení jí sednou jak pr*el na hrnec

Znovu 20 (2015) (seriál)

miluju Dianu. Ta její nabručenost a nevrlost rozvedené 40ctky jejíž záliba je peskovat mladší podřízené, ale uvnitř je má ráda a je i vtipná. Oddechový seriál, moderní, skvělý na relax. Nic víc od toho nečekat, mě se to líbilo.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Co se týče seriálu, tak super. Famózní výkony, seriál byl tak akorát dlouhej, prostě pecka, doporučuju. Poslední díl však ve mě nechal rozčarování, Ne seriál jako takový, spíš šlo o celkový děj. Například mě rozčaroval šéf Markoviče, který odmítal pokračovat vyšetřování dalších vražd, ke kterým se Hojer přiznal. Ano chápu, je to ztráta času, a Hojer dostane lano tak jako tak. Ale co ty rodiny těch zavražděných žen, nemají snad právo na to, aby se smrt jejich dcery nebo ženy vyšetřila, aby věděli kdo to spáchal? To mě trochu naštvalo, protože Markovičův šéf si chtěl prostě jen udělat fajfku za ukončeným případem.... Dále mě rozčaroval samotný Markovič a jeho metoda. Ano, zprvu se metoda zdá sympatická, Markovič je ten hodný policajt, který si s obviněným povídá a tváří se jako kamarád. Tváří se, to je to slovo. Markovič je vlastně sprostý podrazák. Využívá Hojerovi nízkou inteligenci, aby se vloudil do jeho přízně tím, že se o něj konečně někdo zajímá a někdo ho chce poslouchat. Hojer mu začne jako kamarádovi, jako chlap chlapovi svěřovat své "úlovky"... aby ho pak ten stejný "kamarád" vlastně poslal na smrt za to všechno, co mu Hojer řekl.  Scéna, kde Hojera odvádí ze soudní místnosti v poutech, a ten se za Markovičem dívá, chce se mu brečet a v jeho očích je zklamání a bolest, proč mu jeho kamarád nepomůže? je pro mě nejsilnější. Samozřejmě, to utvrzuje schopnosti daných herců a Petr Uhlík je mimořádný talent.

Mimořádná událost (2022)

Na tenhle skvost jsem narazila uplnou nahodou pri znudenem brouzdani na Voyu. Bavila jsem se od zacatku do konce, vic nez u Vlastniku. Je treba to samozrejme brat s nadsazkou

Policie Hvar - Spoluhráčky (2024) (epizoda)

asi si na tu chujovinu začínám zvykat, když jsem dala dokonce 3 body. občas to má vtip. jinak žádná sláva, celkově úroveň nula nula prd

Metoda Markovič: Hojer - Rodinná záležitost (2024) (epizoda)

Myslím, že tenhle díl se od začátku do konce zaměřuje na vztah, který si Hojer utvořil k jeho oblíbenému vyšetřovateli Markovičovi. Má ho jako člověka raději, než svého obhájce, přičemž rozumný člověk přece ví, že obhájce je ten, kdo ho chrání, a vyšetřovatel dělá přesný opak, chce ho usvědčit.  Scény kde odmítá vypovídat jiným vyšetřovatelům mě pobavily. Rodinné scény mě naopak otrávily, je to krimi seriál, ne červená knihovna. Ale chápu, že tam něco dát musejí, aby to trošku natáhli.

#martyisdead (2019) (seriál)

super. podle mě lepší než #annaismissing. atmosféra, herci, neokoukaní a uvěřitelní, hudba, prostě celkově pecka.