Kriminálka Anděl - Krvavé kameny (2023) (epizoda)

Veľmi dobrý diel, len ten záver by som si vedel predstaviť aj akčnejší. Mladý  Hes a Dvořáková super. Táto séria má ale úroveň veľmi vysoko.

Kriminálka Anděl - Narcis (2023) (epizoda)

Mega epizóda, pociťovať toľko napätia pri domácej produkcii si už dlho nepamätám. Výborná Helena Dvorákova a Švehlík. Som zvedavý ako to bude pokračovať.

Královna Margot (1994)

Kráľovná Isabelle Adjani. Je neskutočné, že v dobre natáčania mala 38 rokov a pritom hrala mladú Margot, kvôli ktorej by som šiel do vojny aj ja. Isabelle je najväčšia herečka francúzskeho kina - kráľovná (5 Césarov za najlepšiu herečku) a tento film to navždy potvrdil.

Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Prípad ma bavil, bol zaujímavý a malo to svižné tempo. Návrat všetkých hlavných postáv je super a nové zapadli veľmi rýchlo. Helena Dvoráková je nádherná a naviac vynikajúca herečka, kľudne by mohla byť na scéne častejšie.

Zmizelá (2014)

Film po ktorom som ostal ako obarený ešte par dni a to je presne to čo mam na kvalitných filmoch najradšej. Zanechajú vo vás niečo, čo vo vás prežíva ešte dlho po záverečných titulkoch a váš život je na chvíľku vymanený zo stereotypu a vy viete, že ste videli niečo výnimočne. Rosamunde Pike je od tejto chvíle jednou z mojich top herečiek a toho Oscara by si fakt zaslúžila. Nezabudnuteľný výkon.