Ďáblova hodina - 3.33 (2022) (epizoda)

rozjezd solidní, herci hrajou a nepředstírají, chce se na to ale řádně soustředit a to hlavně kvůli časovým rovinám

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

takže na začátku se dozvíme víc o infekci, pak asi 30 minut putujeme, pak chvíli bojujeme a nakonec se obětujeme a ten poslední záběr před stmívačkou, jak vystřiženej z tohodle typu filmů, amícká vlajka vlaje dál, hmm, progres v nedohlednu, ale jak říkám hru neznám, jsem jen fada sci-fi

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

hezký baby, jeden magor s nadupanou károu,krve na hektolitry, jízda do pekel může začít

Osm hrozných (2015)

ta stopáž mne odrazovala, takže jsem dlouho čekal až budu mít tu správnou chvilku, ale jo opět paráda, nové tváře i pár starých, dobrej šmrnc

Jackie Brown (1997)

nevim nevim i po letech musím říct, že i když si něteré QT filmy znova pustím tenhle mně neláká, asi to nejhorší co natočil

Hanebný pancharti (2009)

christof nezklamal, nácek jak vyšitej, parta správných magorů, vyřezávání uměleckých děl do nacistických čel, jo jo QT opět boduje

Světová válka Z (2013)

zombíci všude samí zombíci a zase pro změnu zombíci, dobře zpracovaný téma které je už tak ojeblé, asi tisícekrát, ale tohle patří k tomu lepšímu

Ad Astra (2019)

promrhanej potenciál, trikově zvládnutý dokonale ale to nestačí, popsledních 20 min. bylo výjmečných, tak do prdele proč né celej film

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

špatný to není, jiná alternativa jedné nesmyslné vraždy, herci hrajou fajn ale občas dost plytké, zkrátka tři

Interview s upírem (1994)

nevím proč ale tohle mi moc nesedlo, tom hraje záporáka dokonale, bredák je kdesi v prdeli,mladinká kirsten už tehdy uměla, průřez historií taky dobrý ale víc jak 3* prostě ne