Smrtihlav (1998)

předchůdce matrixu, zážitek bušící udržovat pozornost od začátku do konce, prostě paráda

Podfukáři (2013)

triky, zábava, herecké výkony, je vidět že si jesie s wůdym sednou, no to už dokázali v zombáči, a dobrej konec, jasný 4*/70%

Podfukáři 2 (2016)

no na jedničku to nemá ani omylem, očekávaný zvrat se totiž dostavil, za lizzy 1* navíc, jinak 2*/50%

Neviňátka (2021)

děti dokážou bejt zlý a tomu ještě nějaké ty schopnosti, scény s nohou a kočkou jsou tím důkazem, jenom čekám až se zvedne vlna kritik a to proto, že to nebyla ta bílá holka ale cigán, chudák utrápenej, šikanovanej bílou matkou, měla ho řezet víc a nebo použít prací prostředek árijec, jako horor asi né, ale má to v sobě tu severskou tvrdost, realismus a neústupnost, ale je to moc rozvleklé, chtěl jsem dát tři ale za ten rasi konec 4*

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

mumie tři aneb jak všechno hezky dokurvit, nejlíp hraje ta mladostará číňanka a john hannah, koncept dobrej i trikově, takže počet 2*

Denní světlo (1996)

no jeden z horších katastroakčních filmů, nezáživné a až moc přeplácané, herci se snaží to je vidět ale tak nějak to nepomáhá.

Sandman (2022) (seriál)

tak jsem z toho takový rozpačitý, některé díly jsou perfektní a mají spád i hloubku, některé nemají nic a nudí, přihlouplé zvraty tomu nepomáhají, no nic moc 3* a 50%

Armáda mrtvých (2021)

jakoby pokračování armády zlodějů, zekáč vyloženě čerpal z filmů a seriálů jinejch, z GOT pochod zombíků v čele s hlavním, chodci jak vyšitý, úvod s muzikou zombiland až na to, že úvody u těch filmů obstarala origo metlla, tady totálně zkaženej neorigo elvis, trikově parádní to zas jo i zabíjačky jak maj bejt, o trochu kratší by tomu slušelo víc, takže 2*/35%

Armáda lupičů (2021)

Armáda lupičů aneb jak si matty zkurvil potenciálně dobrý téma. Jako fakt nápad dobrej, a pak to začíná, výběr herců tak 50/50, někdo hrát umí a chce a někdo nechce nic, charekteristika postav je příšerná, řidič slečny Daisy je lepší než ten pablb v teniskách, počítačová myš ta ujde, jako brad cage jo, já radši marylin mansona ten má aspoň říz, tenhle má komplex méněcenosti, hlavní dáma je pohledná, znuděná z bohatých poměrů vzešlá, a nakonec pitomec, nácek hrájící si na německého foresta gumpa, ten má ale narozdíl od toho vola šmrnc, matias měl jsi zůstat u létání a u hraní vůbec, a jako navíc zombíci, to fakt už někomu jebe, takže 1* za Wágnera skladatele a za nápad.