Hrůzostrašný dějepis (2001) (seriál)

Dobre spracované, ale nezaujme všetkých. Mne najviac vadia zbytočné "zvukové efekty" pri hýbaní končatinami.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Rodinné fantasy seriály veľmi nemusím, ale Jennifer Love Hewitt mi v tomto neviem prečo sedí. Osobne si myslím, že hlavná pointa (zmysel komunikovať s mŕtvymi) sa tzv. "okuká" už po niekoľkých častiach. Takže tie tri hviezdičky sú hlavne pre Jennifer.

Bigbít (1998) (seriál)

Ako veľký fanda rockovej (či už oficiálnej a či undergroundovej) muziky si tento seriál veľmi cením. ČT natočila fakt cenné dielo. Škoda že slovenský bigbít nie je takto skvelo dotiahnutý dokonca.

Kanibalové (1980)

Film, ktorý sa zapísal do môjho podvedomia krvavými písmenami.... Od tej chvíle bol pre na mňa hocjaký krvák iba lacný odvar. Kanibalové - jeden z mojich prvých horrorov, film, na ktorý sa len tak nezabúda................

Pozor, vizita! (1981)

Posledný krát som tento film videl na štedrý večer. Nebyť tohto filmu, tak by som sa asi niečim prežieral. Proste ak film na štedrý večer tak rozhodne tento. Nechajte darčeky len tak volne pohodené po byte a zasadnite aspoň na štedrý večer pred tú bedňu :))

Komisař Rex (1994) (seriál)

Hodnotil som len série s T. Morettim. Musím priznať, že keď to bežalo na markíze prvý krát (tuším to dávali v nedeľu večer) som na to čumel (doslova čumel) a na tom už nič nezmením. Takže 3* hlavne za spomienky ako sme s rodičmi sadali v nedeľu pred TV.

Bláznivá střela (1988)

Je málo filmov ktoré môžem pozerať prakticky dokola a Bláznivá strela medzi ne určite patrí. Klasika žánru v ktorej po boku Leslieho zahviezdila nepochybne aj Priscilla. Proste Naked gun nonstop!

Columbo (1971) (seriál)

V dobe CSI je tento seriál a Peter Falk v ňom, balzamom na moju dušu. Scény, keď sa ešte niekoľko krát za sebou vráti a vždy položí ďalšiu dotieravú otázku patria medzi tie najlepšie. Samozrejme že najlepšie sú tie, pri ktorých neohrabaný Columbo všetkým zúčastneným objasní ako bol spáchaný zločin. Päť hviezdičiek mu právom patrí!

Kriminálka Miami (2002) (seriál) odpad!

Všetky "mutácie" CSI stoja na princípe jedného vlasu. Proste vždy a to myslím VŽDY sa nájde nejaký ten dôkaz (vlas, chlp, kvapka zaschnutej krvi na 5x opratej prikrývke či spermie) a prípad sa vyrieši jedným lusknutím prsta. No to hádam nemyslia vážne?!?!?!?!

Jedna ruka netleská (2003)

Hm... tak ja nemusím hovoriť všetko, čo si myslím?? To ma teda nenapadlo...