Lady Bird (2017)

Film, který kráčí odnikud nikam a pokud se jím nenecháte pohltit, může Vás nesmírně nudit. Velmi příjemná skoro-komedie o jedné dospívající dívce a jejích malicherných problémech. (75%)

Správní chlapi (2016)

Příjemné oddechové akční béčko ve stylu Kiss Kiss Bang Bang. Pro fanoušky Ryana Goslinga jednoznačná povinnost! (77%)

Jason Bourne (2016)

Po 4. totéž v nové omáčce a jen ta finální scéna je takový mrkanec pro milovníky série. Není tak nabušená a koulervoucí jako 3. díl, ale je rozhodně zajímavější, než 2 . díl série (Bournův mýtus). Tak řekněme - 3. nejlepší díl série? (85%)

Warcraft: První střet (2016)

Pro fanoušky a hráče Warcraft asi důležité a uspokojivé dílo... Pro ty ostatní jen další zářez do kategorie fantastických akčních blockbusterů. Není to vyloženě hloupé, ale asi tomu chybí moment překvapení nebo kvalitnější zápletka. (65%)

Jezero smrti (2008)

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Není to děsivé, nedává to smysl... Snad jen Jack O´Connell hraje tak nějak řáďácky toho svého magora. Ale jinak nezajímavé, předvídatelné a nepůvodní, atmosféra nulová. (30%)

2 $ocky (2011) (seriál)

Na pomezí. Je to rozhodně odpočinkový, byť trošku předvídatelný a místy až laciný humor. Každopádně jeden z lepších amerických sitcomů posledních let. (70%)

Colette (2013)

Oživení českých filmových vod. Samozřejmě - Mádl se svým kulatým obličejem nepůsobí úplně důvěryhodně (avšak herec to přeci jenom je!) a některá místa přímo řvou "Měli jsme nízký rozpočet". Ale jedná se o fajn počin z české kotliny a opět se někomu povedlo za relativně málo peněz udělat hodně muziky. (71%)

I.Q. (1994)

Opravdu příjemná a pohodová komedie pro celou rodinu - jedna z těch mála, které pobaví, neurazí a uspokojí tak nějak všechny a přitom se lacině nepodbízí. (75%)

Deník nymfomanky (2008)

Tak tohle je hodně velký průser... A je úplně jedno, že je "erotický" film, který byl uveden v kinech a měl velký ohlas především u pubertální mládeže... Je to prostě průser na entou, který nezachrání ani těch pár hekajících scén či relativně neotřelý způsob vypravování. Není tam vůbec nic, co by stálo za zopakování. Člověk (muž) si to znovu pustí jen v případě, že ho přitahovala nepřitažlivá hlavní herečka. (30%)

Wilfred (2011) (seriál)

Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)