Čtyřkolka (2004) (amatérský film)

Snímek složený ze čtyř na sebe volně navazujících dílů. Měl jsem to štěstí vidět pouze první, druhý a čtvrtý - v podstatě jde o multižánrové hrátky s různými styly, režijními, vizuálními i formálními - a je nutno je tak brát. Tarantinovská scéna střídá parodii na westerny, které jsou vzápětí nahrazeny hororovou momentkou - pokud divák na režisérovu hru přistoupí, může se poměrně slušně bavit. Průměrné hodnocení všech tří částí je tak 3 a čtvrt hvězdy:)

Ohleduplný vrah (2006) (amatérský film)

Tři a půl. Příjemná hra se žánry, která navíc svědčí o autorově filmové gramotnost.

Kočka a internet (2007) (amatérský film)

Příjemně originální snímek se zajímavou atmosférou, který jakkoli vychází z komiksové předlohy, netrpí dojmem upachtěné adaptace - zato komiksovost je z něj silně cítit (a voní!).

Ecphronia (2008) (studentský film)

Nesouhlasím s kolegou Kbelíčkem. Ecphronia je jasným důkazem toho, že se i v českých končinách s minimálním rozpočtem dá udělat žánrový film, který ne že přímo děsí, ale navozuje velmi nepříjemnou atmosféru šmejdícího smirglpapíru na divákových zádech. Je tu jedna lekačka, která mě vyvádí z míry (v dobrém slova smyslu). Celá ta fajnová stylizace mi tak VELMI sedí.

Sex Traffic (2004) (TV film)

První část za tři a půl.

Lucerna (1967) (TV film)

Snímek s velmi silným erotickým nábojem.