Kšefty s tátou (1994)

Možná příliš okatá snaha vytěžit z Maca co to dá, ale taky dobrá oddechovka

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

V zemi, která dala světu Monty Pythony, Černou zmiji, Červeného trpaslíka a třeba i Ajťáky je velmi těžké vymyslet vtipný a originální sitcom, tady se opravdu zadařilo, všechna čest.

V Bruggách (2008)

Je to dobré a cool :-), ale hlavně nástup a celé působení Fiennese. Taky bych se do Brugg celkem podíval.

Útěk do divočiny (2007)

První půlku filmu jsem se snažil hlavnímu hrdinovi oponovat v jeho takzvané nezávislosti, abych postupně záviděl na jaká vlastně všechna místa se dostal ( vodní přivaděč na mexické hranici )

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Svěží vítr pro mladé puberťáky zdegenerované sledováním Beverly Hills 902 10

Colette (2013)

Instantní dojetí, pokus o syrovou výpověď a zároveň snaha o umění dost ublížila Lustigově látce

Příběh kmotra (2013)

Technicky bez chyby. Nicméně když vemu v potaz, co hlavní média ( televize, novinky.cz....) sypou do lidí, tak mé nadšení z filmu postupně vyprchává. Jakoby lidi měli být utvrzeni v tom, že nemá smysl se vůbec snažit, protože karty jsou už rozdaný, zkrátka by měli držet hubu, držet krok a v hloubi doufat za pokrok. Zkrátka aby si řekli: Jo takhle to bylo, že mám hovno za to můžou zloději, politici a všichni ostatní kolem mě. Já jsem vlastně oběť, jen poslušnej beránek. Kéž by to tak nebylo.

Poupata (2011)

taková poměrně neoriginální freska o malých lidec s velkými problémy

Mých posledních 150 000 cigaret (2013) (TV film)

Prožívám osmý den bez cigarety. Když jsem včera viděl neschopnost či neochotu lidí z tabákové lobby, tak jsem se rozhod, že si ti šmejdi nezaslouží moje peníze. Nechci už kouřit a vzhlížím k antihrdinovi a následně i hrdinovi tohoto filmu.