Sid a Nancy (1986)

Titul je jediné, co na tomhle filmu zaujme

Gotham - Série 1 (2014) (série)

Řekl bych, že to co dělá seriál zajímavé, rozvoj Gothamu po zavraždění Waynových rodičů, ho zároveň i limituje. Uvidím, co další série

Americký ninja 2: Konfrontace (1987)

Stejná kvalita jako u jedničky. Jen to dvě další vady. 1. Hudba i prvním díle nebyla kdovíjaká, ale z dětství si ji pamatuju dodnes. Tady je to jen jakási zvuková kulisa. 2. Není asi dobrý do takových filmů tahat vědu.

Americký ninja (1985)

Ona je to hrozná sračka, ale v dětství jsem to fakt miloval.

Lajna (2017) (seriál)

Zajímco Vyšehrad byl jen souhrn vtipů a skečů, tak Lajna je kvalitní a plnohodnotný seriál.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Když se ten pořad zjevil, mohl mít možná nějakou hodnotu. Nicméně automaticky pouštěný výbuch smíchu při pochopitelně špatné odpovědi mi z tohoto pořadu udělal kulturní peklo.

Kmotr III (1990)

Řekl bych, že celá trilogie je životní tragédie Michaela Corleona. Sice zachránil rodinu, ale polovinu sourozenců a potomků ztratil. Budiž mu k duhu, že zemřel stařím v klidu. I když je otázka, jestli to pro něj je odměna. P.S. jestli se tito lidé modlí k Bohu, tak je to to největší pokrytectví.

Táta je doma (2015)

Asi nejnižší koncentrace vtipů na stopáž u filmů Willa Ferrella, ale zase ty vtipy nejsou nasypaný do první dvacetiminutovky, aby se divák zbývající hodinu nudil.