MOST! (2019) (seriál)

Hlavní úspěch Mostu spočívá v tom, že český white trash nepochopil, že si z nich dělá prdel. I tak je to ale kvalitní podívaná.

Bez frází (2018) (pořad)

Když to člověk vidí, tak nechápe, jak může být Sparta na hranici baráže o play off

Milada (2017)

Je těžké nedávat filmu, jenž oslavuje elitu národa vyšší hodnocení. Ale je třeba upozornit na bezkrevnou první polovinu, která vůbec nezanechala žádný dojem a nezobrazila proč Milada Horáková tolik vadila komunistickému režimu, že ji museli zavraždit.

Solo: Star Wars Story (2018)

Nechápu proč Walt Disney dokáže točit dobré samostatné filmy související se Star Wars a zároveň znásilňovat původní sérii novými epizodami. Alden mi připomíná mladého DiCapria a působí velmi zdařile zejména v kombinaci s Woodym. Přesně věřím tomu, že takový frajírek Han Solo moh být.

Paříž 15:17 (2018)

Mě prostě baví, když Clint Eastwood vypráví jakýkoliv příběh

Gotham (2014) (seriál)

To co udělalo seriál od prvních vteřin zajímavým, ho od druhé série velice svazovalo.

Volyň (2016)

Opravdu pekelně bestiální film.

České století (2013) (seriál)

Seriál ve mně i přes místy pomalé tempo zanechal hlubokou stopu a v několika případech prohloubil již hlubokou úctu k některým lidem z našich dějin.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Musím tedy říct, že jsem po žádném filmu netrpěl takovým pocitem zklamání a deprese jako po tomhle. Teď budu trošku spoilerovat. Jestli jsem to dobře pochopil, tak Luke Skywalker cvičil Bena Sola a vycítil v něm Zlo. Na základě toho ho napadlo Bena úkladně zavraždit, jistě podle rytířského kodexu. Když se mu nepovede, tak se Ben od něj odvrátí a stane se Snokeovým žákem. O.k., Skywalker udělal chybu, takže by se měl podle kodexu snažit ji napravit, ale ne on, který je jediný, kdo může porazit Snokea s Benem se sbalí a uteče do nejzápadnějšího koutu galaxie. Aby to dávalo větší smysl, tak po sobě zanechá mapu. Když se podle mapy k němu dostane Rey, aby ji vycvičil pro boj se Snokem a Benem, tak ji stejně tvrdošíjně odmítne. Opět se řídí heslem, když je někdo jediný, kdo může, tak musí. Připadá mi to jako vrcholně nesmyslná zápletka, která nemá logiku. Poslední Jedi je natočen zbaběle, sice se v něm tvůrci pokouší mít mnoho zvratů, ale je to celé takové ploché a bezkrevné. Má tam být i velké množství hrdinských činů, kterých je ale tolik a ještě tak podkreslené hudbou, čím se asi pokouší až citově vydírat diváka. A jako vrchol k mému smutku přidám jen to, když zabijou nasty mature admirálku. Jak jsem byl shovívavý v minulém díle, tady už budu velmi kritický a bojím se, že další díl už bude jen velký pompézní pohřeb.