Až vyjde měsíc (2012)

Zatím nejlepší film letošního roku co jsem viděla

Anastázie (1997)

Vidět Rasputina jako hlavní zlou postavu bylo zajímavé, Zvláště po shlédnutí filmu Rasputin, ale jinak to byla super pohádka.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino bude vždycky Tarantino. Vždycky od něj můžeme čekat hodně krve a kick-ass závěr. Nicméně jak u Panchartů tak u Djanga ustoupily jatka do pozadí a daleko víc se zde začal prosazovat příběh. Jeho filmy jsem nikdy nějak zvlášť ráda neměla i když jsem nikdy nepopírala, že jsou výborně udělané. Nicméně Django i Pancharti mě nadchli. Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson a a v hlavní roli Jamie Foxx. to bylo přímo pošušňáníčko. Člověk si ani neuvědomil, že to má téměř tři hodiny. Christoph Waltz se ukázal jako jedinečný herec a jen mě udivuje, že ho svět neobjevil dřív. U Leonarda DiCapria není třeba nic dodávat neboť ten zahraje naprosto perfektně úplně cokoliv a Jamie Foxx nás o svém hereckém talentu přesvědčil již v Rayovi. Jedna z věcí, která mě u filmu dostala je soundtrack. Zasadit rap do filmu, který se odehrává dva roky před občanskou válkou, tak aby to fungovalo dokáže jen Tarantino. Chápu, že někteří lidé ho nemusí. Člověk musí přistoupit na jeho hru, přijmout jeho styl tak jako to člověk musí udělat například u Burtona. Možná se mi některé jeho filmy nelíbí nicméně můj obdiv pro něj spíše roste.

Hříšníci (2011) (seriál)

Někteří tomuto seriálu vytýkají přehnanost ale přiznejme si, který příběh přehnaný není. Výborně rozehrané postavy, které se mi okamžitě dostaly pod kůži. Upřímně dlouho jsem s postavy tak netrpěla jako při sledování Shameless. Rodina Gallagheru se pro mě stala stala mou druhou rodinou a v průběhu celého seriálu se přeji jen jediné, aby byli konečně štastní.

Noordzee, Texas (2011)

Až se lidi přenesou přes to jestli nějaký film či seriál v sobě má homosexuální tématiku či nikoliv a začnou se dívat na příběhy, které v těch filmech jsou, pak se tento film stane mnohem lépe hodnocený než je. Herecké výkony, sountrack a kamera určitě stojí za pozornost. V dnešní době přeakčněných filmů je tento velmi pomalý, ale rozhodně ne nudný film, velmi vítaný.

Please Like Me (2013) (seriál)

Né každýmu přijde humor Joshe Thomase vtipný a já to beru ale pro ty kdo ho maj rádi je tohle skvělej seriál.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Na první pohled se ten seriál nezdá nijak zvláštní a mluvila jsem s pár lidma který po shlédnutí pár náhodných dílů seriál zatratili, ale člověk musí sledovat více dílů, aby za všemi měniči, vlkodlaky, pekelnými psy, bohy, upíry, anděly a démony viděl to co činí seriál dobrým. Zde nejde jen o dva atraktivní mladý hrdiny, jak si někteří o seriálu myslí, ale je zde i něco víc co způsobuje, že je seriál obnoven pro již devátou sérii.

Legendární parta (2012)

Velmi pěkná pohádka. Oproti tomu množství kýčovitých filmů je vždycky hezké vidět příběh postavený na tradičních hodnotách.

Terapie láskou (2012)

Takhle se mají dělat romcom. Milé, sladké a romantické a přesto neurážející inteligenci publika.

The Lizzie Bennet Diaries (2012) (seriál)

Jéé já netušila, že tu jsou i webseriály ;-) Jsem fanoušek knížky i Joe Wrightova zpracování a nevidím nic špatného na téhle Hankově verzi. Vlastně mi to přijde geniální.Všichni herci jsou skvěle obsazeni, příběh je velmi chytře a elegantně převeden do moderní doby včetně podle mě povedené změny jména z Bingley na Bing Lee.