Imaginární lásky (2010)

Jak to ten chlap dělá. Vždyť je jen o tři roky starší než já.

Zodiac (2007)

Výborně natočenej film. Jen jsem se ke konci trochu ztrácela v tom jak Graysmith přicházel k těm jednotlivým osobám/podezřelým.

Úplně normální (2012) (seriál)

Ještě se uvidí jak se seriál vyvine ale zatím takový lepší průměr.

Lhář, lhář (1997)

Zkrátka Jim Carrey. Bohužel mám radši Jima Carreyho z filmu Věčný svit neposkvrněné mysli než z Blbý a blbější a tak mě tento film nijak zvlášť nebavil.

Rádio Rebel (2012) (TV film)

Lepší než ty ostatní kraviny který jsem viděla ale stále kravina.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Tento seriál má šmrnc a styl. Nevím jak jinak to podat. Obyčejně mě seriály z právnického prostředí moc nebaví, ale tento mě dostal. Dokonce jsem si původně myslela, že je od HBO. Well done USA Network. Doporučuji se ale dívat na seriál v originále, protože v češtině ztrácí svou sassiness (nenapadá mě k tomuto slovu žádný správný český ekvivalent).

Temné stíny (2012)

Po výtvarnické stránce to bylo skvělé. Velmi se mi líbilo postupné rozpadání Angelique na konci filmu ale co se týče zbytku tak teda dost slabé.

Kony 2012 (2012)

Vadila mi agresivita s jakou to hrálo na city. Připadala jsem si jak kdybych se dívala na Novu. Přestože záměr toho byl možná ušlechtilý, video samo o sobě se opravdu až příliš podobalo propagandě. Speciálně když se na scéně objevilo to malé dítě. Manipulace dětí do něčeho čemu sami nerozumí ( A, ano, tohle byla manipulace a to dokonce vlastním otcem) mě znechucuje.

Jeden musí z kola ven (2011)

Výborně natočené, skvěle zahrané, geniální hudba. Bohužel na mě to bylo příliš jmen a příliš složité a moc jsem to nepobrala.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Tenhle seriál se zařadil mezi mojí špičku. Stejně jako Red Dwarf a Friends patří i Community k vysoce kvalitním, originálním sitcomům a že jich tu poslední dobou moc není. Pure gold. Nejdřív s mi seriál pouze líbil, ale po dalších shlédnutích jsem si ho zamilovala. Originální humor, originální prostředí, originální zápletky, originální postavy. I po několika shlédnutích se budete bavit. Mohlo by se zdát, že množství absurdit, které v serálu je, by nemělo fungovat ale opak je pravdou. Jsou to právě epizody s šesti (vastně sedmi) různými timelines, s paintballem či s animovanými vánocemi, které považuju za ty nejlepší.