U2: Under a Blood Red Sky (1983) (koncert)

23letej Bono vypadá zajímavě :D U2 byli prostě hvězdy hned od začátku a do teďka je to jedna z nejlepších skupin na světě.

Rio (2011)

Jasný, je to pro děti, ale přesto mě to bavilo. Krásně naanimovaný a celkový zpracování je taky dobrý. Nebejt těch pasáží, kde se zpívá, dal bych i 4*.

Místo činu - Dvojí hra (1985) (epizoda)

O hodně lepší než zub za zub. S tou sektou to byl geniální nápad. Dobrá komedie.

U2: Rattle and Hum (1988) (koncert)

Úžásnej dokument o U2 a naprosto jedinečný podání písniček Sunday Bloody Sunday a In the Name of Love.

U2 Go Home: Live from Slane Castle (2002) (koncert)

U2 je jedna z nejlepších rockovejch skupin historie. Vynikající písničky, atmosféra, vizuální stránka, show, zvuk. Prostě dokonalej koncert. Asi nejlepší je písnička Sunday Bloody Sunday a pak ke konci. 100%

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Má to zajímavej námět, pěknou hudbu a pěkný Galapágy. Ale je to hrozně dlouhý a docela nudný. Ta konečná bitka je absolutně nepřehledná a vůbec sem nevěděl kdo je kdo. Škoda, že tam nebylo víc akce a nebylo to taky natočený trochu z pohledu Asheronu. 40%

Miliónový brouk (1980)

Spojení Spencer a Hill je většinou fajn, ale když je Spencer sám, tak to není ono. Většinou nemám rád filmy, kde hraje někdo úplnýho blbečka jako tady třeba Caputo, takže 60%.

Z pekla (2001)

Má to dobrou atmosféru, Depp hraje taky dobře, ale příběh mi přišel nějakej pitomej a celkově zpracování taky za moc nestojí. 45%

Zub za zub (1985)

Žádnej zázrak to není. Dobrej soundtrack. Docela dobrá akce, ale je to moc dlouhý a místama trochu nudný. A má to mizernej českej dabing. 55%