Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Podle mě o třídu lepší než jednička. Mělo to větší rozpočet, takže je to o hodně hezčí. Krásný zvířátka, hlavně myši, akorát škoda, že tam nejsou bobři. Je to dospělejší a není to tak moc pro děti jako jednička. Stejně jako u jedničky i skvělá hudba, ale do tohohle dílu i skvěle seděla. 65 %

Zlatý kompas (2007)

Vizuálně nádherná fantasy. Hlavně mazlíčci sou fakt krásný. Myslim, že je to skvělej film nejen pro děti.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Já čekal něco jako Zlatý kompas. Což znamená vizuálně krásná fantasy. Všechny ty krásný zvířata a prostředí, prostě nádhera. Ale tohle teda vizuálně krásný rozhodně není a moc velkej rozpočet to asi nemělo. Je to takový hodně dětský a naivní. Druhá půlka filmu je o hodně lepší než první. 2* za suprový bobry a skvělou hudbu, kterou si ten film nezaslouží.

Top Gear: Apokalypsa (2010)

Zdaleka ne tak dobrý jako seriál, ale i tak je to fajn. Kdyby tam byl Jeremy asi by to bylo za 5*.

Návrat sedmé roty (1975)

O třídu lepší než jednička. Útěk ze zámku nemá chybu :D

Neznámý (2011)

Vypadalo to velice zajímavě a taky to zajímavý bylo, ale ten konec to hodně zkazil. Osobně bych ten film skončil přesně ve chvíli, kdy v garážích otevřel kufřík a viděl tam svou pravou totožnost. A ještě se mi nelíbila v některejch chvílích kamera a střih a mělo mizerný efekty. 3*

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nejlepší díl ze série. Akorát škoda, že je to spíš Loupež po italsku, protože z Rychle a zběsile už tam fakt moc nezbylo. Každopádně je to skvělá a místama hodně vtipná akce. Už se těšim na šestku :)

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

První půlka stojí za prd. Ale když pak ukradnou vyprošťovák tak je to výborný. 3,5*