Bohemian Rhapsody (2018)

Miluji skupinu Queen už od dvanácti let a když jsem uviděla v kině tento film, nemohla jsem ani mluvit jak jsem byla ohromená. Naprosto úžasný film. Remi Malek skvěle zahrál Freddieho Mercuryho a Oscara si za skvělý výkon zasloužil.

Stranger Things (2016) (seriál)

To jsem nečekala, skvělý retro seriál po všech stránkách. Mladí herci všichni super, ale Millie Bobby Brown si myslím je největší talent, byla naprosto skvělá v každé scéně.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Miluji tyhle detektivky podle Agathy Christie. A tenhle Hercule Poirot s Davidem Suchetem je myslím nejlepší.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Pěkně natočený seriál, kde je propojená pohádka s realitou. Rampelník v podání Roberta Carlyla nemá chybu.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Myslím,že hodně uživatelů dává "odpad" jen proto,že to dává tv Nova. Klobouk dolů před všemi učinkujícími.

Teorie tygra (2016)

Tušila jsem,že tento film bude dobrý,ale až takhle dobrý,jsem nedoufala. O to bylo příjemné poznání,že je výborný. Všechny herecké výkony jsou perfektní,nikdo nezaostává. Perfektní režie.

X-Men 2 (2003)

Druhý díl se fakt povedl. Má víc akce, napětí. Je prostě nejlepší z celé ságy.

Labyrint (2015) (seriál)

První tři díly klasický průměr. Pak se to trochu rozjelo a poslední díl byl skvělý. Jsem naprosto spokojená.

Casino Royale (2006)

Nejlepší Bond který byl natočený. Tady ten film má naprosto všechno - akci,napětí,dobrodružství.