Thor: Láska jako hrom (2022)

Režisér Taika Waititi natočil další pokračování Thor: Love and Thunder a prý to mělo být tak,zábavné a svěží jako jsme viděli u filmu Thor: Ragnarok.Je to vtipné ,ale,dlouho ukecaný film , kdyby ve filmu bylo víc akce atd a ne kecání tak,možná se z filmu by byl daleko lepší .Co mě asi nejvíce štvalo ta dětská scéna to už sem si říkal ne ,ten film snad byl natočený pro děcka ne.Portman jako Jane Foster / The Mighty Thor dobrá,Bale  skvělý dobrý výkon ,zeus / Crowe pár scén ale ,jinak v poho možná ještě nám ukáže víc.Čtvrtý Thor mi ze,všech připadal nejslabší ,tak snad příště .Ještě že,sem nestihl kino díky .60%

Pinocchio (2022)

Režisér Zemeckis a Hanks po čtvrté spolu natočili film .Zase předělávka Disney asi si budeme muset zvyknout.Hanks dobrý ,ale chtělo by to s režisérem už nějaký lepší trhák na jaký jsme zvyklí.Od filmu muž na laně to jde s režisérem zkopce,poslední jeho tvorba nic moc.60%

Sirotek: První oběť (2022)

Po neuvěřitelných 14 letech přišlo pokračování .Sice trošku slabší než předchozí film ale,jinak solidní podívání.Jak to herečka Fuhrman dělá že, po 14 letech vypadá pořád stejně.Škoda  že, film nepřišel o několik let zpět.60%

Vyšehrad: Fylm (2022)

Měli jsme Vyšehrad seriál a tedka přišel na řadu film je to úplně to samé .Jinak nic na co by sem se podíval ještě jednou .Na špatné počasí se film dal.60%

Nene (2022)

Mělo cenu se na tenhle film dívat asi zřejmně ne .Nuda od začátku do konce .50%

Samaritán (2022)

Samaritán ,Sly super ,sam taky .Film sice nijak extra ale,na zabití času vyhovující snímek,který nenudí .Režijně docela dobře zvládnuté.Akorát ty efekty mohly být lepší .60%

Po čem muži touží 2 (2022)

Režisér s Langošem nám dali druhý díl .A jenom si říkám ,proboha proč jak ještě hlouběji se dá klesnout .40%

Ozvěny (2022) (seriál)

První díl dokonale začal, skvělá zápletka ,drajv .Ale, zbytek seriálu nic moc.Asi to chtělo více zapracovat na všem. Za mě 60%

Vzestup Želv Ninja: Film (2022)

Tohle opravdu ne .Je to sračka .Raději seriál z mojeho dětství 87 na ten se dalo dívat.Tenhle paskvil opravdu ne. 40%